Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem jó border...

Mondanátok nekem jó border collie kennelt, ahol nagyon szép kiállításra való kölyök kutyusok vannak? és ami lehetőleg olcsó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

lucky for you, bordermania

tudok még néhány kennelt ahol jó show kutyák vannak, ha érdekel írj privit:)

de olcsón sajnos nem kapsz :S

2011. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiállítási kutyát nem kapsz olcsón sajnos(bár nem tudom nálatok mennyi jelenti az olcsót és a drágát;)

Nekem nagyon szimpatikus a Lucky for You, gyakran látni győztes utódokat kiállításon, kutyás újságban.

2011. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
wENDIGO"S VIND, de miért akarsz ennyire kiállitásozni? rengeteg border collie van kiállitásokon és nagyon jó borderek..............nagy a versenyhelyzet.........inkább sportolj vele.... a kutyának is jobb a sport mint kiállitásokon tetszelegni....
2012. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg, miért akarsz kiállitásozni? hobbi , szórakozás? olcsón nem fogsz találni szuper, kiállitási győztesnek igérkező kutyát.......ezek drágák és eredményeik vannak, sokszor külföldi fedezésűek.......azt megértem h tenyésztők kiállitásoznak, mert ott valemennyire muszáj eredményt felmutatni, - de hobbinak egy kutyának nem élmény kiállitásokon ácsingózni.....jobban szeretnek mozogni...
2012. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!