Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről mi a vélemény? ( szerint...

Erről mi a vélemény? ( szerintem kínzás! )

Figyelt kérdés
nézzétek meg! amúgy ha odafigyeltek látszik hogy szerencsétlen medve ki van kötve! http://www.youtube.com/watch?v=fheM6rNhKGY&feature=related
2011. aug. 19. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy helyen a medve el is kapja a kutyát!
2011. aug. 19. 18:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom hát ez miez?? szerintem is kínzás szegény mackó :( azt kéne oda kötni aki az ilyeneket kitalálja.
2011. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ja azt kéne!
2011. aug. 19. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oroszok...most mit várjon tőlük az ember.
2011. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen állatkínzás! hát ez nem is kérdéses! a medve is meg a kutya is szenved! amúgy hogy ki van kötve nem nagy cucc én már láttam olyat is hogy az orránál fogva volt kikötve! B*zi állatkínzók!!!
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mocskos férgek! Ezek az emberi hulladékok, szórakozási forrásai. Primitív barmok. Egyszer volt erről szó a TV-ben is, ott mondták, hogy ilyenkor a medvéknek levágják a karmát is, sőt néha a fogát is kihúzzák, hogy a kutyákban ne tudjon nagy kárt tenni... Kíváncsi lennék, az az "ember" kiállna e a medvével egyenlő esélyekkel...biztosan nem. Szánalmas.
2011. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kínzás! Nagyon szomorú :( Csak nem is látom ennek értelmét, mert hogyha medvevadászatra képeznék, biztos nem ilyen módszerekkel, nem?
2011. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!