Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mit tegyek most...

S. O. S Mit tegyek most szegényel?

Figyelt kérdés
Itt egy fekete csontsovány kutya a kapunkba! Befogadni nem tugyjuk mert 3 kutyánk van! Mit tegyek? Most nem kell senkinek kutya a faluban!!!
2011. aug. 19. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
tegyél ki neki egy kis kaját meg vizet. hívj a menhelyet vagy valami ilyesmit ott a környéken.
2011. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Adjál neki enni, inni, reggelre lehet, hogy tovább áll, vagy hazamegy.

De legalább ne éhesen menjen :(

2011. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, keress a neten egy menhelyet és hívd ki őket.
2011. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi ilyenkor addig befogadjuk amíg nem találok neki gazdát!

Végig jártam az egész utcát a szomszéd faluba is elmentem és találtam gazdát. Találj neki gazdát vagy hívd a menhelyet, de ne hagy magára.

2011. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már meg ettem ittatam! Éz az a baj hogy a legközelebbi menhely Egerben van és nem jönnek ki kutyákért! De már tuti hogy holnap értesítem a Vidám mancsok állatvédő alapítványt!!!!!
2011. aug. 19. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Az Egri nekem sem jött ki. egyszer felhívtam őket mert valaki a parkolóba kirakott 5 kiskutyát egy szatyorba. Nekem is ekkor 3 kutyám volt de 2 nap és mindnek lett gazdija.
2011. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
csinálj képet, rakd fel a környék legnépszerűbb apróhirdetés oldalára, hogy eltűnt, de te megtaláltad. Ha eltűnne a kutyám én ott keresném(nem elsősorban, de ott). Bár nem hiszem,hogy csak úgy elhagyták :(
2011. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem nem engedik meg hogy hazahozzam de ha minden igaz holnap megkérdezünk egy lehetséges gazdit! Remélem meglesz még holnap
2011. aug. 19. 20:19
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy valami cigányé lehetett mert nagyon sovány és a nyakén látszik a kötél
2011. aug. 19. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
ne cigányoz mert nem biztos az amit állítasz! Én sem csípem őket de azért csak óvatosan a rágalmazással!
2011. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!