Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szoknak le a kiskutyák...

Mikor szoknak le a kiskutyák a tejről, mikor lehet őket ettetni táppal stb? .

Figyelt kérdés

Mikor nyítják ki a szemüket? (aszem 10nap)

stb...

Ami szerintettek hozzá tartozik azokat írjátok le lécci (pls):P :)):DD

(FONTOS, ÉS SÜRGŐSS LENNE)


2011. aug. 19. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

9-10 naposan bár kinyitják a szemüket de még nem látnak...

3-4 hetesen kaphatnak kiegészítésként vagy kecsketejbe áztatott tápot vagy kölyökkutya tápszerbe ( a tehéntejtől sok kiskutya hasa megy)

2011. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

h-h nem láttnak?

A kecsketej drágább, hol lehet kapni?

Nem jó nekik a felnőtt száraztáp, vagy macska száraztáp?(ez csak kíváncsiságból kérdem)

2011. aug. 19. 21:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó mert nem felnőtt kutyák, és nem macskák (bármilyen hihetetlen).

3-4 hetes kortól lehet őket kínálni beáztatott jó minőségű kölyöktáppal. De emellett még szopni fognak.

2011. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

:D okéé értetem!!!

(Én is tudtam h nem macskák:P:D)

2011. aug. 19. 21:23
 5/18 A kérdező kommentje:
Jah, és köszi:D
2011. aug. 19. 21:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyáid vannak?

Féreghajtás 2 hetes kortól. Semmi macska táp, meg egyebek. Kölyök táp kell áztatva 3 hetes kortól kb. Milyen fajta? mekkora testű?

2011. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a szemük előtt egy védő réteg helyezkedik el a szem nyitva de még napok kérdése míg letisztul és látni kezdenek.

Kecsketejet piacon lehet kapni ha az nincs akkor a kölyök tápszer.

a felnőtt táp nem jó és kölyöktápból is jobb ha jó minőségű táp ezt beáztatod és összekevered a tápszerrel (én összeszoktam turmixolni ha beázott) ezt kaphatják néhány napig és fokozatosan abba lehet hagyni a turmixolást és kaphatnak már csak áztatott tápot majd ez is lehet egyre szilárdabb.

A macska táp egyáltalán nem megfelelő a kutyának és a macskának teljesen mások a szükségleteik..


legrosszabb esetben az első 1-2 napban kaphatnak sima tehéntejet, fél literenként belefőzöl egy kis grízt, ebbe egy tojássárgája (csak sárgája fehérje nem kell), meg méz ha kész a gríz szobahőmérsékletre hűtöd és ezt lehet a kölyöktáppal keverni, ha a hasuk menni kezd akkor azonnal hagyd abba mert a kicsik gyorsan kiszáradnak a hasmenéstől..

2011. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7 naposan kinyitják a szemüket és cak 10 naposan látnak. 43-4 hetesen lehet nekik adni tápot.
2011. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocsi rosszl írtam 3-4
2011. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az én kutyáim holnap lesznek 10naposak!

És ha még nem nyítják ki a szemüket holnap, akkor mi lesz?

Akk se macska se felnőtt táp, akkor csak kölyök.

Értettem köszi mindenkinek!:P

2011. aug. 20. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!