Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban a kutyám mindent...

Lakásban a kutyám mindent megcsinál, amit tanítottam neki, kint miért nem?

Figyelt kérdés
ül, áll, fekszik, hemperegj, bújjel, maradj, bent egyből megcsinálja, kint még az ül is nehezen megy. ugyanúgy csinálok mindent, mindig van nálam kaja.
2011. aug. 19. 21:22
 1/4 Futurare ***** válasza:
100%
mert új a környezet és arra figyel
2011. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha már egy órája kintvagyunk? direkt megálltam vele egy padnál, hogy kicsit lehűtse magát, és ott is próbáltam, ahogy egymással szemben ültünk, de ott sem. mit csináljak?:))
2011. aug. 19. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sok az inger, minden elvonja a figyelmét. Ilyenkor kezdd el kint elölről megtanítani. Sokkal gyorsabban fog menni, mint amikor megtanítottad, csak rá kell jönnie, hogy kint is léteznek feladatok.
2011. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorlatilag újra kell kezdeni a tanulást odakint. Eleinte kifárasztva, csendes nyugodt helyen, később már növelheted az elvárásokat.

Nézd meg ezt a videót, van benne szó erről a problémáról is:

http://www.youtube.com/watch?v=eDgkTfvJFNY

2011. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!