Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem korai még?

Szerintetek nem korai még?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes Németjuhász kiskutyám, 1 hete van nálam eddig bent volt a lakásban éjszakánként és egész nap pedig az udvarban,a családom szerint már lent kéne éjjelre is hagyni az udvaron( van egy nagyon helyes kennelje,ahova nappal félre szokott vonulni egy kis alvásra). Szerintetek nem korai még éjjelre kint hagyni?
2011. aug. 19. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
minden korai. még az anyjánál kéne lennie.
2011. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen. Eleve kb.8-9 hetes korban kellett volna elhozni, de ha már így alakult, nem lehet mit csinálni. Viszont én biztos bent tartanám még legalább 1 hétig.
2011. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mivel 8 hetes koráig az anyjával kéne lennie ezért az is korai, hogy nálad van..
2011. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom,h korai,pedig tenyésztőtől van... de ha nem én vettem volna meg akkor valaki más,aki lehet rosszul bánt volna vele:(
2011. aug. 19. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna még elhozni, de kint hagyni szerintem minden további nélkül kint lehet. Nyár van, megfázni nem fog. Meg úgysem lehetsz vele állandóan, nem lesz semmi baja a kis lelkének sem.
2011. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki 6 hetesen odaadja az nem tenyésztő.. és ha igazi tenyésztő lenne alaposan megnézné kié lesz a kutya így nem kerülhetett volna rossz helyre...de már mindegy.. a 2 oltásáig mindenképpen maradjon benn... a parvót a cipőtalpon is bevihetitek az udvarra vagy a lakásba.. és sajnos mostanában egyre több parvós kölyök van pont azért mert az emberek nem figyelnek arra, hogy a kiskutya addig amíg nem védett ne menjen utcára és nem ragaszkodnak ahhoz, hogy 8 hetesen 2 oltással vigyék haza a kicsiket..
2011. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg szaporítótól vetted, mert az ilyen nem tenyésztő.
2011. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Jobban jársz, ha bent marad még. A kötődése erősebb lesz a családhoz. Ha jól viselkedik, akár addig bent alhat, amíg ő maga nem dönt úgy, szívesebben marad az udvaron.Hidd el, gyorsan eljön az az idő.

Azzal semmi gond, hogy ekkorának hoztad el. A munkakutyák nagy részénél a kölykök már 6 hetes kor után igen durván játszanak, megy a harc. Így jobban fog az emberekhez kötődni is. Természetesen, ha jó kutyát akarsz nevelni belőle, amint teheted vidd lehetőleg kölyök kutyák társaságába, de legalább is, olyan kutyák közé, akik toleránsak a kölyökkel.

2011. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van még a házban egy 1 éves yorki vele sokat játszik,már most az én 7 hetes kiskutyám a dominánsabb:)
2011. aug. 19. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Még az anyjával kellene hogy legyen. Csak 8 hetes korban szabad elhozni a kiskutyát.
2011. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!