Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes német juhász kutyámna...

10 hetes német juhász kutyámnak erős hasmenése van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este kapott egy kis tejbe áztatott tápot. Ahonnan hoztuk, ott is így etették a kiskutyákat, gondoltam hirtelen nem változtatok rajta. Pedig tudom hogy egyes kutyák laktózérzékenyek. De tegnap előtt is kapott szóval nem hiszem hogy attól van. Ja meg apukám miután elaludtam megetette a nagy kutyákat és neki is adott egy kis nyers csirkehúst. :S Nem hinném hogy fertőzőtt volt vagy ilyesmi, de nyers hústól lehet ilyen tünete? Most nem eszik, pedig főztem neki rizst. Inni azért iszik. Egész nap csak fekszik. Még mit adhatok neki, ami kíméli a gyomrot? Ja meg nemrég műtötték az egyik szemét ki kellett szedni, mert annyira sérült. De a seb már begyógyult. Lehet annyira legyengült, hogy elkapott valami vírust. :( Ha rosszabbul lesz visszük dokihoz...
2011. aug. 20. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
pont a csirkét nyersen? na ne.. apádnak is sok esze van.
2011. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Se tej, se nyers hús. Orvoshoz vigyed, mert kiszáradhat.

A doki majd megmondja, milyen diétát tarts neki, amíg helyre jön.

2011. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

minek állat az olyannak aki nem tudja felelősen tartani őket.

1, tilos tehén tejet adni egy 10 hetes kutyának!!!!!Pláne hígitatlanul.

2, nyers hús?????? uramatyám mi van veletek?

vidd el az ORVOSHOZ!!!!ne itt kérdezősködj!!!!!

Parvóról hallottál már??????

Beadattad már neki a védőoltást?????

2011. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
No para, orvos, de ha lehet mihamarabb.
2011. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Úgy bírom, hogy ilyenkor csak támadni fog, ezt vártam. :) Igen, nemrég kapta meg az első oltását. Előbb nem lehetett a gyulladt szeme és a műtét miatt. Nagyon is sokat tudok a kutyákról, nekem is van egy beagle-m, aki szuperprémium tápot ( orijen) eszik kiskora óta és eszem ágában sincs nyers hússal etetni!! Soha nem adtam neki, nem is eszi meg!

Én már külön lakom, csak látogatóba jöttem na meg én hoztam ezt a kiskutyát, mert elaltatták volna amúgy. Apámnak van ez a hülye szokása, hogy nyers csirkefarháttal eteti már 10 éve a kutyákat, szép nagyok, nincs semmi gond. De mondtam neki hogy egy 10 hetes kutyának ne adjon, de hát ennyit ér amit én mondok. :( Mindenképpen visszük orvoshoz. Csak megkérdeztem mit lehet még addig adni neki, mert a rizst nem eszi meg.

2011. aug. 20. 12:53
 6/22 A kérdező kommentje:
Jav: úgy bírom hogy ilyenkor mindenki csak támadni tud.
2011. aug. 20. 12:54
 7/22 A kérdező kommentje:
Parvóról is hallottam. Az előző német juhász kutyánk, aki 4 éve pusztult el 10 éves korában, elkapta ezt a betegséget. Apukám a lakásban ápolta, infúziókat kapott, de megmaradt.
2011. aug. 20. 12:56
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
jó, akkor mondd meg apukádnak, hogy sohatöbbé ne adjon a kutyusnak nyers husit, nagyon betegek lehetnek tőle. a nyers hús+tej kombi meg a legdurvább, mert a tej ad egy pofont az amúgy sem jó nyers húsnak. irány a doki.
2011. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy a hústól megy a hasa. Lakhelyváltozás, legyengült immunrendszer, tej...szóval sok ez így együtt. Nálam a 4 hetesek is már farháttal harcoltak.

Rizs, főzött csirkehús. Ha nem javul, doki.Jó lenne neki egy kis immunerősítés. Akár az Immunovet, akár a kutya Béres csepp. Vagy Calopet paszta. De mindezek már csak akkor, ha normalizálódik a széklete.

2011. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor hétfőn doki és mindenképpen veszünk valami immunerősítőt. :)
2011. aug. 20. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!