Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikből tanulhatom meg...

Melyikből tanulhatom meg előbb, a kutyanevelés helyes szabályait?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy többféle módszer van kutyanevelésre, de van olyan, amelyik jobban elismert, bevált módszer, mint a másik?

Ezeket a könyveket hallom, meg nézem, ezeket mondják a legjobbnak!

Vagy ezek nem a legjobban bevált módszerek?

Melyikkel lehet hamarabb elérni valami célt? Ha mindegyiket elolvasom, és össze-vissza használom egy kutyánál a módszereket, az is jó?


Jan Fennell - Kutyapszichologia

Cesar Millan, Melissa Jo Peltier - A csodálatos kutyadoki

Gácsi Márta Ferenczí Tamás - Kutyiskola


Vagy Tv-s sorozatok:

Póráz két végén

A csodálatos kutyadoki.


2011. aug. 20. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

a felsoroltakból meríthetsz hasznos dolgokat...

talán a póráz két végén a legkevésbé hiteles, hiszen ott csak egy szinésznőt látsz szerepelni a háttérben meg 5-6 tréner dolgozik...de jó ötletek néha előfordulnak benne sajnos legalább olyan arányban van hülyeség is:)

alapvetően a kutya igényeit, kommunikációját érdemes megfigyelni, megtanulni ehhez Fennell és Millan a leghasznosabb ezekre az ismeretekre épül minden!

nem a módszer a lényeg hanem a lojális és nyugodt- következetes hozzáállás ha ez megvan akkor minden technika működik!

2011. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nahát! victoria tényleg csak szinésznő?
2011. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

OFF: Kajak színésznő? :O Ezt nem is tudtam...

On: Cesar Millan, Melissa Jo Peltier - A csodálatos kutyadoki - Ez egy nagyon jó könyv, mindenképp olvasd el.

De egyébként próbálj ki a kutyádnál minden módszert, hisz ami az egyiknél működik, a másiknál nem biztos, hogy fog.

2011. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A póráz két végén-ből az első rész kb. 1/10-ét alig tudtam megnézni, de lehet, hogy csak a magyar szinkron miatt. Cesar Millan (az én véleményem szerint!) sokkal értelmesebben, érthetőbben, türelmesebben bánik a kutyákkal, őt mindenképpen érdemes nézni! Victoria-t nem ismerem, tehát nem mondok semmit róla.
2011. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!