Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell? (Lent)

Hogyan kell? (Lent)

Figyelt kérdés
A kutyám fülé egy kb. 1 centis részen sebes lett és a legyek elkezdték rágni, vagy nem is tudom pontosan mit csinálni és ilyen véres lett. Nem akarom hogy elfertőződjön. Mit kéne tennem? Azt tudom hogy állatorvoshoz kell vinni, de amíg nincs nyitva, addig muszáj lenne valamit csinálnom. Próbáltam bekötni a fülét, de azt lerázta magáról!!! :(
2011. aug. 20. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most küzdök ezzel a problémával. Az egyik kuvaszomnak véresre csípték a legyek a fülét, meg az orra hegyét. Én is seb hintőporoztam stb..semmit nem ért. az állatorvos ajánlotta nekem állatgyógyszerészetben lehet kapni a FEDEROL sebolajat. Ez egy gyógynövényes büdös folyadék, kutyák fülét kell vele bedörzsölni és távol tartja a legyeket. Én egy hete használom, azóta nem döngik a legyek. Üdv.
2011. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
betadinozás is jó.
2011. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!