Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír, angol vagy gordon szetter?

Ír, angol vagy gordon szetter?

Figyelt kérdés
Ezek között vacilálok, ti melyiket ajánlanátok?
2011. aug. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

hát "kezelhetőségi" sorrendben

1.angol

2.ír

3.gordon

amúgy a neten megtalálod a fajtaleírásukat.igazából neked kell eldöntened,mit tudsz vállalni.nekem csak ír szetteres tapasztalataim vannak,róla azt tudom mondani,hogy tündéri bűűbáj barátságos jó családi kutya elvileg kicsit makacs de az enyém nem volt az,sokat kell mozgatni,mert nagyon rohangálós.(szerintem a 3közül az ír szetter a legszebb)

2011. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ír szetterem van, és imádom, többféle kutyám is volt már de eddig magasan ez a fajta a legjobb. De csak akkor válaszd, ha ki tudod elégíteni brutális mozgásigényét, vagyis minden nap legalább 1 órás séta!! Egyébként nagyon aranyos, okos barátságos kutyák. Tényleg csak ajánlani tudom!!! És megkérdezhetem, hogy hol vennétek?
2011. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem angol szetterem volt, csodaszép, okos, intelligens, barátságos kutya:) 17 évig élt, velem nőtt fel.
2011. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angol szetter.
2011. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak nézegettem a kenneleket, meg hogy hol van kiskutya. Kaukázusim /ink/ volt eddig, úgyhogy nagy váltás lesz fajta téren. :) Ismerősömnek van egy szetter mixe, és nagyon megtetszett ez a fajta. :)
2011. aug. 21. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de ha Ír szettert szeretnél, akkor nagyon tudom ajánlani ezt a tenyésztőt: [link]
2011. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. aug. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!