Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha a yorkim 1éves...

Normális ha a yorkim 1éves lesz ebben a hónapban és még nem tüzelt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első tüzelése olyan gyenge volt, hogy észre se vettétek, de lehet hogy még nem volt. Egyelőre ne ess kétségbe. Várjatok még egy fél évet, ha semmi, akkor mutassátok meg orvosnak.
2011. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsi keverékem, most 2,5 évesen kezdett el tüzelni először. Doki azt mondta, hogy normális, későn érő típus. Én már arra is gondoltam, hogy csak nem tudtunk róla, hogy a menhelyen, ahonnan hoztuk, ivartalanították. :)

De nem!

Úgyhogy várjál vele türelmesen. esetleg kérdezd meg a dokitól, hogy ő mit mond.

2011. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is olyan 2éves kora után kezdett el tüzelni.Meg is voltam lepődve,hogy ilyen későn érik,sőt ez tavasszal volt tavaly,és az az évi őszi az megint kimaradt :)

bárcsak minden kutya ilyen lenne,hogy csak 2éves kora után ivarzik,legalább pár embernek nehezebb dolga lenne :)

2011. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!