Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hol csinálnak most...

SOS! Hol csinálnak most azonnal CT-t kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Írnátok címet estleg telcsiszámot, nagyon fontos!!!
2011. aug. 21. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Talán állatkórházban, de megírnád, hogy nagy Mo. mely területén laksz? Mi történt vele?
2011. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Melyik varosban? Mi tortent a kutyuval??
2011. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

18:oo vagyok

[link]


ez egy bp-i

2011. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
CT-t csak az egyetemen, úgy tudom az állatgyógyászatban máshol gép sincs hozzá. De ahhoz nyomós indok kell. Nem röntgenre gondolsz? Az máshol is megy.
2011. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sajnana a csivava kiskutyusom kiszökött az útra.Nem vettem észre.Elvittük rögtön állatorvoshoz, aki infúzióra kötötte,inekciókat adott neki.Csinált röntgent és nincs eltörve semmije.A fejénél lát vmit.Ő ödémára gondol, de csak ct-n látnák.Felhívtuk az egyetemet, mert az állatorvos küldte de azonnal.A telefonba nagyon csúnya modón letoltak hogy hogy képzeljük hogy ilyenkor foglskoznsk vele.Pedig 24 órás ügyelet van.Úgyhogy a véleményem az meg van.Így 30 e ft lesz mire megcsinálják és még így sem biztos az eredmény.Nagyon ideges vagyok, meg az egész család, mert olyan ő nekünk mint egy ember.Anyukám már kisírta a szemét.

Amúgy a szemével elég figyelemes, azt mondta a doki hogy ez nem rossz.De nem tudjuk mit mondanak holnap.:-((Rosszra nem is merünk gondolni.:-((

2011. aug. 21. 20:45
 6/20 A kérdező kommentje:
Amúgy Budapesttől 1 óra hosszára lakunk.De nem számít, bárhova elvinnénk.
2011. aug. 21. 20:46
 7/20 anonim ***** válasza:

Itt tudnak csinálni CT-t, nagyon jó orvosok.

[link]


Az egyetemről nekem is csak rossz véleményem van.

2011. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!Ez egy jó infó !!!!
2011. aug. 22. 10:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Szívesen. Remélem rendbe jön a kutyusod!
2011. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A kutyus kóházban van, de az orvos csak 10% esélyt lát rá. Nagyon össze vagyuk törve.
2011. aug. 22. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!