Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjátok meg a kutyasulit...

Hogy oldjátok meg a kutyasulit ha a kutyus tüzel?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne hozzátok fel az ivartalaníttatást, erről már rengeteg prédikációt olvastam. Az se megoldás ha nem viszem. Persze ha nincs más, akkor itthon marad.
2011. aug. 21. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyünk. Kell a halálnak a sok erőszakos kan... Cs*sztetik eleget akkor is ha nem tüzel...
2011. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelő szukát be sem engednek kutyasuliba.
2011. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :) És a fogamzásgátlók? És a vérzéssel kezdődik a tüzelés vagy a tüzelési időszak közepén van? Bocsi, ha hülye kérdés, de első kutyus.
2011. aug. 21. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék neki gyógyszert mert közel sem olyan fejlett mint az emberi és elég nagy a valószínűsége, hogy beteg lesz tőle.
2011. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viszem mikor tüzel a kutyám. A gyógyszer nekem meg a szomszédnak is sz@rt se ért! Nem javaslom pedig rendszeresen kapta! Nekem a doki mondta hogy hadjuk abba mert csak mérgezem a kutyát és nem ér semmit! Lett kölyke tüzelt ugyan úgy nem ért semmit. Minekünk van olyan kennel ami fából van drót van a tetején és lemez van a kutya alatt leszórva fűrészporral így a kan sem tudja kiásni és szétszedni a drótot!
2011. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem viheted kutyasuliba olyankor, azt meg majd az oktatók megmondják, hogy mikor van az amikor már ne. Általában amint elkezdik a kanok érezni a szagot, akkor már nem lehet menni, mert nagyon zavarja a foglalkozást a love is in the air.
2011. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatókat kell megkérdezni. Ha van külön tüzelő szuka csoport, akkor oda viheted. Ha csak klubfoglalkozás, akkor nálunk utolsók a tüzelő szukák (pl őrző-védőn). Ha meg csoportos klubfoglalkozás van, akkor oda nem megy szuka, ha kan is van.
2011. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Elég nagy bunkóság kutyasuliba vinni a tüzelő a szukát, az összes kan a seggében lesz, nem figyelnek miatta, összekapnak. Egyáltalán ne vidd ilyenkor a szukát, a csoportos foglalkozás után se, mert ha valahova odapisil, akkor sokáig érzik a kanok a tüzelő szuka szagát.
2011. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem fogja észrevenni az oktató fél perc után, hogy rajta lóg az összes kan?

Téged jól lecsesznek, ugyanis 1:tilos, 2:a lehető legnagyobb kitolás másokkal szemben, hogy odaviszed a tüzelő szukádat.

A kanok összeverekedhetnek, de még a szukák is.

2011. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!