Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta hányszor sétáltassam...

Naponta hányszor sétáltassam a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves Palotapincsi kutyám,kertes házba lakik,az udvaron. Sokszor látom rajta,hogy nagyon unatkozik. Hiába ott vagyok,és játszanék vele,dobálnám el a játékát,nem megy utána,nem csinál semmit. De amikor kiviszem sétáltatni,akkor olyan jó látni,hogy milyen boldog! Egy nap kiviszem 2×,az elég? Reggel fél 11 kor futtatni a közeli rétre, este fél 6 kor pedig sétáltatni az utcákba.
2011. aug. 21. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
elég
2011. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán elég :) Nekem a rokonaim a nagy testű golden retrieverjüket viszik 2x!
2011. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jó ha főleg akkor viszed ki ha evett és azután....:)most irigykedek egy kicsit mert az én kutyám nem szeret sétálni
2011. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%
Ha evett epp az hogy tilos ugraltatni...
2011. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kertes házban lakom van egy Foxterrierem és egy Pulim. Napnta 1x sétálunk kint a réten 1 órát. De persze az enyéimnek más mozgás is van Agility stb...
2011. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az örök klasszikus: Naponta kétszer, de lehet többször is! :)
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az enyéimet, 3x viszem ki naponta és este hagyom, hogy futkározzanak egy kicsit. :) Egy yorkie és egy havanese :)
2011. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! =)
2011. aug. 23. 16:31
 9/9 anonim ***** válasza:
19:32 nem azt mondtam hogy rögtön vigye ki hanem akkor amikor már leült a kaja !!annyira,sőt egyáltalán nem vagyok hülye!
2011. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!