Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a falkavezér halála miatt?

Lehet a falkavezér halála miatt?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kan puli kutyánk.Eddig soha semmi baj nem volt vele,a család szeme fénye volt.Teljesen ideális kutya volt gyerekek mellé.2 hónapja meghalt Édesapám és azóta nagyon furán viselkedik.Már többször megkapott minket,pl játék közben vagy ha véletlen kicsit ráléptünk a lábára.Az is igaz,h mostanában több "idegen" jár hozzánk(munkások,meg rokonok),talán az is megzavarta. Arra gondoltunk,h Apu lehetett a falkavezér és minket most nem tisztel.Ha ez történt mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm!


2011. aug. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát én ezt most nem tudom le merjem-e írni. Én nem voltam ott, szóval állatvédők ne hibáztassanak engem. Szóval nekem egyszer mesélte ismerősöm, hogy a kutyusa mindig kiszökött tőlük, csavargott, mindig ők vitték haza aztán, nem tisztelte őket, harapott meg mi egyéb, és hívtak egy vadászt, akinek kellett a kutyus a vadászathoz, és a vadász elméletileg felkötötte a kutyát, és az utolsó pillanatban pedig levágta a kötelet, és a kutya ezért nagyon elkezdte tisztelni őt, mert hát ő mentette meg a haláltól, fájdalomtól, és mindig mellette volt, nem csavargott többet. Jó ezt nektek nem ajánlom, csak leírtam. Nem lehet, hogy most még csak hiányzik neki, azért viselkedik így? Eddig ti sokat foglalkoztatok vele?
2011. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a Húgom mindig nagyon sokat játszott/játszik vele.A kutya mindig oda volt érte ezért se értem miért csinál ilyeneket.
2011. aug. 21. 21:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam az interneten,h próbáljam egy időre kiközösíteni és akkor majd tudja,h mi vagyunk a főnök.beválhat?
2011. aug. 21. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érted a kiközösítés dolgot? Hogy nem foglalkozol vele? Kaját azért adsz még neki, nem??
2011. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze,kaját és vizet kapni fog,csak ezen kívül nem vennénk róla tudomást.nem tudom lehet,h nagy hülyeség,elég tanácstalan vagyok
2011. aug. 21. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy hallottam , hogy a falkából való kiközösítés nagyon nagy kellemetlenség számukra. egy hétig semmi kontaktus, se beszéd, se érintés, még csak rá se kell nézni . elég barbárul hangzik, de állítólag beválik.

annyi h elé teszed a kaját és kész

2011. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 compactegon ***** válasza:
100%
a falkából kizárás a legnagyobb büntetés egy kutyának. akkor használd, ha tényleg nagy galibát okoz. ha odakap, szerintem elég lenyomni a földre. vagy felállsz, és csípőre tett kézzel elindulsz felé, miközben mereven nézed. ha elfordítja a tekintetét, vagy hátracsapja a füleit és lehajtja a fejét, akkor valszeg többet nem kap meg.
2011. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
első jobb lett volna ha le sem írod.
2011. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!