Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legaranyo...

Szerintetek melyik a legaranyosabb kutyafajta, és miért?

Figyelt kérdés
Főleg inkább az ilyen csajosabb kutyákra gondolok. :)
2011. aug. 22. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Számomra a legaranyosabb kutya az Akita. Milyen az a csajos kutya?!
2011. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Tacsi, Yorki, Shih-tzu, Puli, Erdélyi kopó, Foxterrier, keverékek, Akita, Komondor, Nekem ezek mind tetszenek és odavagyok értük!
2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Golden Retriver....Sokan szidják,hogy nem jó kutya,de én imádom őket! ♥
2011. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Labrador, Golden retriver. Imádom őket, nagyon barátságosak, okosak és nem csak kölyökkutyaként IMÁDNIVALÓAK!
2011. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Menthetetlenül Labradorimádó vagyok, szóval nekem az a legaranyosabb/legszebb etc. De gyönyörű a Szamojéd Spicc is. Az ilyen "csajos" szobakutyákkal (chihuahua, yorki stb) ki lehet kergetni a világból, annyira nem tetszenek.
2011. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Másidik vagyok.


Kifelejtettem még a Magyar agár, Fáraó kutya, Afgán agár, Perzsa agár, Cavalier King Charles spániel. Ezeket mind szeretem. De a számomra a legkedvesebb kutyafajta az Angol véreb! Azért mert nagy füle van, nagy a bőre nyáladzik és olyan szép az egyész kutya!!!!!!

2011. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg a keverék kutyák a legaranyosabbak. Főleg a menhelyi kutyák és azért mert azoknál jobban nem sokan szeretnek és nagyon hálásak.
2011. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Golden retriever! :) nekünk ilyen van, és csoda egy kutya! Nagyon barátságos, okos, szereti a gazdijait, és persze nagyon könnyen barátkozik! Hihetetlen gyorsan tanul! :)
2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az összes kölyökkutya (nincs számomra olyan állat ami kölyöknek ne tetszene). Még a shih-tzu, spániel, husky, skótjuhász, shelti, border colli, agarak :)
2011. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát gondolom a csajos kutya az kistermetű kutyát jelent,nekM a bichon frise a kedvencem,mert aranyos,tanulékony,gyerekbarát.De szeretem a berni pásztort is,mert gyönyörű,a golden retrievert is ugyanezért :D
2011. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!