Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény erről a kennelről?...

Vélemény erről a kennelről? (link)

Figyelt kérdés

[link]


És a jövő évi párosításról? :) Itt mennyibe kerülhet majd egy kiskutya? Sajnos bordereket nem tudom :(.


2011. aug. 22. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj nekik e-mailba, vagy hívd fel azt kérdezd meg!
2011. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép kutyák! De hívd fel a kennel tulajdonosát és beszélgess el vele!
2011. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen célod van a kutyával?

(100-120 körül kalkulálhatsz)

2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nekem lenne a kiskutya, hanem a lányom akar innét, vagyis említette, de még nem írt neki, de azt mondta, hogy az árra nem szabad rákérdezni, majd csak később. Ezt nem értem amúgy :S
2011. aug. 22. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor a lányod mire szeretné a kutyát? Aktívan sportolni szeretne vele? Csak azért mert az itteni kutyák inkább a munkavonal felé hajlanak. A jövő évi párosításnál meg Iggy egy egyértelműen munkavonalból (angol, svéd) származó kan. Iggyt személyesen ismerem. Egy rettentő jó karakterű kan, figyelmes, remekül dolgozik és tiszta fejű, de pörgős. Ezt figyelembe kell venni. Bár Laci - a tenyésztő - hál'istennek bárhova nem ad kutyát.


(ez az "árra nem illik az elején rákérdezni" szerintem hülyeség. Illik nem illik, én már az első levelemben feltettem a kérdést a tenyésztőnek. Természetesen nem ez az első kérdés. Elmondtam, h milyen szándékom van a kutyával, miért az ő kennelét, miért azt a párosítást választottam, milyen kutyás múltam van, esetleg tapasztalatom a fajtával stb. ...és mindezek végén, mellesleg megkérdeztem... kb tudtam, de konkrétumot akkor kaptam. A kb-t ti is tudjátok: 100-120 körül)

2011. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem agililyre akar, a kis keverék tacsinkkal is elkezdte, de nála patellát diagnosztizáltak így nem folytathatta vele.
2011. aug. 22. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hívjátok fel a tenyésztőt, beszéljetek vele, találkozzatok vele és a kutyáival. Iggyt meg megtaláljátok kb az összes agilityversenyen :o)
2011. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha tényleg komolyan gondolja, mivel most kamaszodik és náluk sosem lehet tudni :), akkor mindneképp .
2011. aug. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!