Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hahó spánielesek, írnátok egy...

Hahó spánielesek, írnátok egy pár szót a kutyáitokról, és hogy miért imádjátok ezt a fajtát?

Figyelt kérdés
Képeket is kérek :) :D
2011. aug. 22. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kéedező !


Nekem nem régiben,2-3 hónapja volt egy Angol Cocker Spániel kutyusom.

Rendkivül játékos és aranyos,emellett okos és hűséges.

14 évig volt velünk amig nem lett egy rákos daganat a combocskájában.

Alig bírt menni,így elkellett altatnunk.

De rengeteg szép percünk volt,és ő pont egy olyan kutya volt akit nem lehetett nem szeretni.

Ez a fajta számomra ezért is ilyen elbüvőlő.

És szeretik a gyerekeket.


12/Lány

2011. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem Cavalier King Charlesem van, fél éves, nagyon imádom, gyönyörű, okos, gyorsan tanul és hihetetlen jól kijön minden állattal és kisgyerekekkel is, kölyökkorához képest nagyon-nagyon nyugodt, nem rongál és nem is rohangál a lakásban, viszont ha leviszem akkor kis energiabomba. :)

2011. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a válaszokat. Első kérdező, nagyon sajnálom, én is kb 1 hónapja vesztettem el a spánielem. 5 éves volt, és egyik pillanatról a másikra lebénult 2 hátsó lábára. 3 hétig minden nap hordtuk az orvoshoz kezelésre, de aztán apum nem bírta tovább nézni.. :'( Állítólag az lehetett a baja, hogy kiskorában, nem megfelelően volt gondozva (nagyon szörnyű helyről hoztuk kennelbetegsége volt és verték) 5 hónaposan került ide :( De anyukám meglepett egy másik kis spanival, mert azt hallotta, hogy így könnyebben túl leszek a dolgon. Igaza volt, de még mindig nagyon nehezen beszélek/írok róla. 13/L
2011. aug. 23. 08:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Angol cocker szuka: Lusta, kövér, a másik kutyánkat (kis bohóc boxer) nem nagyon bírja. Képem nincs róla ezen a gépen..:)
2011. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem imádom ezt a fajtát, szeretem.. A kislányom választotta. Bár most ki vagyok rá akadva mert nagyon szófogadatlan és makacs.
2011. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem cavalier spánielem van.Most 4 és fél hónapos kisfiú. Nagyon kedves aranyos játékos kiskutya. A lakásba csöndben elfekszik, de ha kiszabadul akkor igazi vadóc. Kergeti a lepkéket, faleveleket.

2011. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
egyszerűen az a két nagy lógó fül ellenálhatatlan:$ De viszont nagyon makacs kutya:S
2011. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 panettone ***** válasza:

[link]

na itt tobzódhatsz :-)

2011. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fúj de utálom ezt a fajtát! Szerintem nem szépek és buták is! A havanesek sokkal jobbak is szebbek is mint ezek az ocsmányságok.
2011. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!! :)

Utolsó: nem ezt kérdeztem, és nagy BUNKÓSÁG ilyet írni azoknak akik nagyon szeretik ezt a fajtát.... És ha valaki azokat a kis szobacirkálókat utálja???? Még sem mondja neked, mert van benne annyi tisztelet...

2011. aug. 24. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!