Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fülbetegsége lehet a...

Milyen fülbetegsége lehet a kutyáinknak?

Figyelt kérdés
A füle töve sebes a beagle fajtájú kutyáinknak szteretném megkérdezni hogy milyen betegség ez.És mostanában több légy száll a fejükre főleg a fülülre.Elég csúnya, és rákeresnék a neten hogy mivel lehet gyógyítani.
2011. aug. 22. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég komolynak tűnik :S

Mindenképp látnia kell egy orvosnak, mert szerintem ha sebes, akkor már el van fertőződve...vidd orvoshoz

2011. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez mi? hogy te mivel tudod gyógyítani? neten? azzal, hogy elviszed orvoshoz!! az én beaglemnek is volt fülgyulladása, váladékozott, vakarta, paraziták voltak. ha később viszem, a dobhártyájának annyi.
2011. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is ez volt Foxterreir. Kiderült hogy a nagy melegben a döglegyek beköpdösik a kutya fülét amitől kisebesedik és ide akarnák majd lerakni a petéiket! Kezelési: vegyél a gyógyszertárban hajtetű ellen való folyadékot ezt keverd össze egy kevés vízzel és ezzel borogasd a sebet laglább naponta 5x. És minden nap 1x tenyél rá betadint. Nekem ez segített úgy 1 hónap múlve nem volt seb és a szőr is visszanőtt a helyére!
2011. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na hát köszönöm a válaszolkat.

Megoldottuk vettünk rá gyógyszert ilyen kis ampullákba van és ksiderült hogy rühes..remélem ezzel meggyógyulnak!: )

2011. aug. 23. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!