Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég írtam hogy a kutyám...

Nemrég írtam hogy a kutyám megevett egy festékgolyót játékfegyverhez. Nemrég értem vissza az állatdokitól. Azt kérdezte, hogy mi van benne, viszont én meg nem tudom, meg nincs is ráírva, mert kínai. Mit tartalmaz körülbelül egy ilyen paintball labda?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom! Vigyél neki egy ugyan olyant, ha még van ha nincs akkor nézz utánna neten vagy valami! De múgy milyen dokid van? Ki se most a kutya gyomrát semmi? Az én dokim egyből kimosta volna neki biztos ami biztos. egy gyomormosásba nem fog belehalni!
2011. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ételfesték. Semmi gáz .
2011. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írnám, hogy más kategóriában kérdezd meg, de tudom, hogy óránként csak 1 kérdés lehet, úgyhogy megkérdeztem neked, remélem válaszolnak rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Remélem segítettem

2011. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ételfesték lenne ?? Vagy nem értem!!
2011. aug. 22. 20:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit tartalmaz egy airsoft festékgolyó??????
2011. aug. 22. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
" a festékgolyó belsejének ételszínezékkel töltött anyaga mind a bőrről, mind a ruházatról könnyedén, egyszerű szappanos vízzel eltávolítható, "
2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, tényleg ételfesték van benne. Semmi baja nem lesz tőle.
2011. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!