Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A si-cu kutyám hajnalonként...

LILI 1 kérdése:

A si-cu kutyám hajnalonként ki -be kéreckedik. ( 10 percenként) Lassan megőrjíti a családot. Ez már az öregséggel jár, (12éves) vagy le lehet szoktatni róla?

Figyelt kérdés
Addig ugat, míg ki, ill, be nincs engedve.Ha kell egész éjjel kitart:-(
2011. aug. 22. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem látok összefüggést a kora és e között. Nem tudtok csináltatni kutyaajtót?
2011. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha csak mostanában csinálja, vidd el orvoshoz, nincs-e valami baja.. de ha már régóta akkor lehet azért, mert pl. nem foglalkoztok vele, vagy csak játszik..az én kutyám azt szokta csinálni hogy hívjuk befele éjszakára(mert ő nem szokott a kertben aludni, mindig kapar mert vagy fázik vagy fél..:D) és hívjuk h gyere,gyere.. és ő áll és csóválja a farkát vagy szalad a játékcsontjáért(kedvence) szóval lehet h csak játszik..:)
2011. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A kutyaajtó problémás lenne, mert bejönne a német juhász is:-), meg a macska, stb.

Mostanában kezdte el csinálni, de ha teszemfel 5h- kor kelek és fent vagyok vele, akkor megnyugszik.Az is lehet, hogy unatkozik, vagy fél?Vagy csak simán hülyül?

2011. aug. 22. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem láttam még kutyát, aki így hülyült volna öreg korára:)

Kijársz vele sétálni?

2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakom.Naponta többször is kint van hosszú időket.A sétát már nem nagyon bírja.Csak hajnalonként jön rá a dili.
2011. aug. 22. 21:43
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

1.shih-tzu

2.szobakutya. minek tartasz te kertben szoba kutyát? te mit szólnál ha anyádék kizárnának? az a kutya olyan,mint egy kisgyerek 3-al élek együtt tudom miről beszélek. szegény kutya.

2011. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1.Kertes házban lakom, de a kutya az udvaron a fűben sétálgat.

2.Nincs kizárva a kutya.

3.Nem bírálatot kértem.

4.A te az nagy T-vel íródik, ha a másikat meg szertnéd tisztelni!

2011. aug. 22. 22:05
 8/20 anonim ***** válasza:
Vagy kint hagyod, vagy erőspistát teszel a szájába és ráhúzol egy befőttesgumit, ezután abba fogja hagyni, de ha nem, akkor csináld újra.. Ha nem csinálod ezt meg mert" hű állatkínzás" akkor szenvedjetek csak tőle. az én kutyám öregségére egyre makacsabb, állandóan nyüszít csak úgy magába, amúgy boldog, de már 2 labdadobásnál is kifárad. Bár ő nem 12, hanem csak 6 éves, de egyre makacsabb és makacsabb. Amúgy ő uszkár közép.
2011. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem gondolhatod komolyan.
2011. aug. 22. 22:42
 10/20 anonim ***** válasza:
KOmolyan gondoltam. Teljesen! Nekünk a kutya a karácsonyi vacsorát falta fel.. Aztán megint és megint lopott az asztalról. Nem ezzel büntettem, én ezt nem próbáltam még, de nagyon hatásos, én akkor azzal büntettem, hogy forró csirkecombot nyomtam a pofájába, és nem engedtem el.. nah többet nem lopott az asztalról, most már lopás nélkül is hozzájut, adunk neki, megtanulta abba hagyta, okos kutya, megérdemli.
2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!