Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezeket nem értem!?

Miért csinálja ezeket nem értem!?

Figyelt kérdés
A kutyám (beagle-keverék) két hete hoztuk el a menhelyről. Eleinte pórázon sétáltam vele az udvaron,mert ha elengedtem elszaladt tőlünk és alig bírtuk megfogni. Mostmár egyedül is elengedem, tnap történt egy eset, hogy mikor be akartam vinni a helyére, meg akartam kötni és megkapta a kezem. Gondolom nem akarta h megkössem. Nagyon megijedtem tőle. Ráadásul mióta itt van, már vagy 3. szétrágott valamit az ajtaján, gondolom ki akart jönni. Már egyszer párom kezét is megkapta. Hogyan kezeljem az ilyen kutyát? Egyébként minden nap kiengedem az udvaron szaladgálni, próbálom tanítani a behívást. Még sétálni is elviszem, vagyis csak vittem míg el nem rágta a pórázát. Nemértem ezt a viselkedést, most mit csináljak vele?
2011. aug. 23. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Menjél vele kutyaiskolába, kérj szakértőtől segítséget. Ez elég összetett probléma.

El kell nyerned a bizalmát, tudnia kell, hogy nem akarsz neki rosszat. És NE félj tőle, mert megérzi a kutya, és pikk-pakk föléd kerekedik.

2011. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
KUTYAISKOLA!!!:D
2011. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, hadd kérdezzem már meg, hogy mi retkes kóchengerért hoztál ki menhelyről kutyát, ha utána megkötöd?
2011. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs megkötve, egy elkerített helyen van éjszaka, ennyi. Egyébként meg az udvaron ha hátra megy akk kötöm csak meg, h megtanulja, hogy oda nem mehet, mivel még ki tud bújni, most csináljuk a kerítést.
2011. aug. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!