Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet, természetes vízbe,...

Hol lehet, természetes vízbe, kutyákat fürdetni, esetleg kutyákkal együtt strandolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ilyen helyet :D
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy fontos infó lemaradt: Budapest környékén.
2011. aug. 23. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én a dinához szoktam vinni a kutyém uszikázni, de jó lenne eg yhely ahol együtt tudnánk fürödni :D (sajna ilyenről nem tudok :S)
2011. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*dunához
2011. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Margit-szigetnél is simán beengedtem, ott senki nincs és nem is foglalkoznak vele. Meg ha kicsit kijjeb mész pl egy kirándulás Dunaharasztin, vagy Csepelen, Ráckevén, stb és ott egy edugottabb szép stéget találtok, simán pancsolhattok akár együtt is, bár azt nem ajánlom, mert ki tudja milyen koszos a víz, de a kutyának nem lesz baja. Enyém is fürdött 1hete :)
2011. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajógyári szigeten van egy partszakasz ahová elég sok kutyát visznek. Mi is oda szoktunk menni.
2011. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, attól függ, mi számít közelinek...


én a tatai tóhoz járok, az egy emberi fürdőzésre kiépített illegális strand, ahol egy szót sem szólnak a kutyáért...:)

2011. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Délegyházán kutyabarát tó van étteremmel, stb.

Amúgy Duna. Én ma is voltam úsztatni. Nálunk elég tiszta a víz.

2011. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!