Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Irnátok nekem vmit a shiba...

Irnátok nekem vmit a shiba inurol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ilyen kutyust,már megvan rá a pénz is. Kenelt alig találtam (azthiszem egyet) árat sem tudok pontosan,csakhogy olyan 100-150között van. Az etetése érdekelne még nagyon,valamint hogy mennyit ugat?:D Sétáltatni 1-másfél orát elég?
2011. aug. 23. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Itt egy kennel:

[link]

2011. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max egy angol bulldogot elég 1-1,5 órát sétáltatni. Minimum 2. Az árban meg nyugodtan gondolkozz kicsit magasabban... 600-1000 euró.
2011. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy érdemes-e kínozni a magyarországi klímán ezt a fajtát, főleg, hogy itt a nyakunkon a globális megfelegedés.
2011. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ezt nem hiszem el, már megint egy nagyon okos ember... Már mi a fenéért lenne neki kínzás??? Ez nem északi fajta (mellesleg azok sem szenvednek jobban itt nyáron, mint más fajták), ez egy ősi japán vadászkutya....
2011. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!