Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néha még jutalomfalattal sem...

Néha még jutalomfalattal sem megy a tanítás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapos. nagyon élénk,játékos német juhász kiskutya,de valahogy nem nagyon akar eleget tenni a kérésemnek.. kezdjük mindjárt az első "ül" paranccsal.. a jutalom falatkák sem mindig vonzzák.. vmi hasznos tanács?kérlek.
2011. aug. 23. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta van nálad ? Mennyit játszotok ? 8 hetes kutyától még ne várj el sokat....
2011. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk hagyd békén...

gyerek, óvodás. legyen neki gyerekszobája, hadd játsszon, vidd sokat sétálni, társaságba, szocializáld. a parancsokkal még ráérsz. most tisztázzátok a hierarchikus viszonyokat, alakítsd ki vele a kötődést. mellesleg bazi meleg van, ilyenkor szerintem neked se lenne kedved ugrabugrálni.

2011. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahh..még nagyon kölyök...

Én a Német juhászomat kb 4 hónaposan kezdtem el tanítani,addig sétáltunk sokat,igyekeztem szocializálni addig.

2011. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 T.T.Z. válasza:
Inkább vidd sokat sétálni meg játszani esetleg kutya oviba, de talán még ahhoz is fiatal. Max a behívást tudod vele gyakorolni de azt sem erőltetve inkább játék közben. Ismételgesd a nevét mert még azt sem biztos, hogy megjegyezte Ilyenkor még ajánlott elkerülni a becézgetést is :) A német juhász okos fajta hamar megtanul mindent csak nem ilyen fiatalon. Nekem Huskym van még mindig az alapokat tanítom neki pedig másfél éves, de húzni azt nagyon jól tud :)
2011. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sokat vagyok vele,játszunk általában..de leginkább alszik ^^

de megnyugodtm,hogy semmiről nem marad majd le,nem fogom siettetni.sétálni még nem nagyon vinném mert nincs meg minden oltása.


egyébként,estére egyedül marad,rendszerint este 10- reggel 6ig vagy 7ig.és még sokat sirdogál..nekem meg a szivem szakad meg ilyenkor...de hozzá kéne szoknia,hogy egyedül van. nem gáz h ilyenkor egyedül marad?

2011. aug. 23. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz baja, hogy egyedül van. Bár az ilyen kicsinek még jobb lenne éjjelre az ember közelsége.

Tanítani meg etetés előtt kezd. Egy-kettő ül-fekszik és mehet a kaja utána.

2011. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tehetem meg h behozom éjszakára...szüleim sem díjaznák és nem szobatiszta...és félek h később is belógna a házba..most azt próbálom elérni h a hátsó ajtónál ne surranjon be,ezek után teljesen összezavarnám ha behoznám..nemsoká az egész délelőttömet a suliban fogom tölteni,végülis,akkor is tök egyedül lesz..szeretném ha addigra megszokná.reggel az első dolgom viszont az,hogy kimegyek hozzá,és szinte egész nap vele vagyok.
2011. aug. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!