Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bolhairtó nyakörv írtja a...

A bolhairtó nyakörv írtja a bolhát vagy csak elűzi?

Figyelt kérdés

Hozzánk került egy cica, aki bolhás. A kutyák és egy másik cicánk nem bolhásak, mert kaptak olyan cseppet, viszont annak a hatóideje már lejárt. A kicsi cicára tettem már egy nyakörvet. Tehát át fognak menni a bolhák a többi állatomra?

(nagy nyakörvet vettem amiből jutott a kicsire, a másik cicára és a kisebb kutyámra, de a nagyra nem jutott.)


2011. aug. 23. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát inkább érdemesebb mindegyik áálatodra venni egyet ne egyből elvagdosni az összesre! A bolhalirtó nyakörv csak elűzi a bolhákat! De az szeretném megkérdezni hogy mikor kivetted a dobozból a bolhaírtó nyakörvet akkor az még be volt külön csomagolva? Mármint a dobozon belül bnne volt egy neljonba?
2011. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt külön becsomagolva, hanem így, ezen belül:

[link]

2011. aug. 23. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor készülj fel arra hogy feleslegesn vetted meg mert nem fog használni. Mert ezekből ahogy be van csomagolva kimegy a szag ami a bolhákat írtaná ki én így már 3x megjártam ilyennem. Azóta már csak olyat veszek ami külön be van csomagolva!
2011. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fog de nagyon kicsi rá az esély!
2011. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyára való nem mehet macskára. A macskára való kevés a kutyára.

Ebben az időben igen hamar bolhás lesz minden állatod.

2011. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!