Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyámat...

Mit tegyek, hogy a kutyámat ne érdekelje más kutya sétáltatáskor?

Figyelt kérdés

Amint meglát egy kutyát elkezd ugrálni meg minden, még a labdával se lehet teljesen elvonni a figyelmét :S


Bocsi tudom, hogy sokszor volt már ilyen kérdés, csak most nincs időm keresgélni :S

Előre is köszönöm szépen a válaszokat :) !


2011. aug. 23. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a ktyád azért csinálja mert szükségae volna arra is hogy más kutykkal találkozhasson és játszon!
2011. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen soha nem lesz. Miért akarsz zombikutyát? Neked sincsenek barátaid?
2011. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy kutyától ezt el lehet várni.
2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kutyák közé kell vinni. Minél többször. És bármennyire is fáj a kedves gazdinak, oda kell engedni a többiekhez.
2011. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ugrál, nem engeded. Aztán Legyen rá alkalom, hogy a Te engedélyeddel mehessen más kutyával játszani.
2011. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém elég antiszoc., én meg annak örülnék, ha játszana más kutyákkal.
2011. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd a "Csodálatos kutyadoki"-t a national-on, sokszor mutatnak be ilyen "pácienst"
2011. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jutalomfalattal el kell terelni a figyelmét, amikor látod, hogy egy másik kutya jön. Amikor rád figyel, dícséred és adod neki.

Egyébként tényleg fontos, hogy engedd játszani.

2011. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké. Azt hiszem én fogalmaztam rosszul. Nem az a gond, hogy érdekli más kutya, sőt... ennek én örülök. De mikor elmegyünk egy kapu előtt ahol van egy kutya és ugatja, az én kutyám megbolondul és elkezd ugrálni. Na én csak annyit akarok elérni, hogy ezek az ideges ebek hagyják ők hidegen, sétáljon el mellettük úgy, mintha semmi nem történne! Bár a válaszokból kiszűrtem, hogy ez azért van, mert keveset van más kutyák között. Ezen változtatni fogok és többször fogom kutyák közé vinni!


Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)

2011. aug. 24. 18:09
 10/10 A kérdező kommentje:
a sok választ*
2011. aug. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!