Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alábbi kutyák jól kijönnek a...

Alábbi kutyák jól kijönnek a gyerekekkel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt olvastam az alábbi kutyák örzik és játszanak a gyerekekkel és eltűrik,ha húzzák,ráncigálják a szőrét.

sorolom:

Angol masztiff

Angol bulldog

Boxer

Bullmasztiff

Bobtail

Puli

e közül a 6 közül bull masztiffra gondoltam,olvasta,hogy hang nélkül cselekszik a masztiff erejével fölre teperi az idegent és bulldog kitartásával a földön tartja.

Ez igaz?

Vagy ilyen kutyák nem valók 10-12 éves gyerekek közé?


2011. aug. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Pulit ajánlom nekem 2 van senki sem jöhet be tőlük! Ja és szeretik nagyon a gyerekek és az életük árán is megvédenék őket! De csak 9 évesnél idősebb gyerekek mellé javaslom a fajtát!
2011. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bullmasztiff egy jámbor mackó :) én úgy tudom , hogy ők nagyon jól kijönnek gyerekekkel. Bár azért lássuk be, nem egy 3kgos ölebről van szó, tehát könnyen fellökheti őket. De ezen kívül szerintem jó választás
2011. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Angol mastiff tuti:)) de nagyon drága..

bulldog kevésbé bár szoktatáskérdése..

boxer imádja öket:)) ugy hogy én öt ajánlom

Bull is nagyon barátságos:))

2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Munkácsi Vivien ***** válasza:

Boxer, Bobtail és a Puli. A többé, szerintem megharapná a gazdáját ha piszkálná az orrukat vagy a fülüket, de mindenféleképpen még kölyök korban szoktassátok hozzá, hogy belenyúlhatsz a kutya tányérjába. A boxer remek házőrző és szereti a gyerekeket, de ha bejön egy idegen a gazdái nélkül akkor kíméletlen. A Bobtail az egy nagyobb termetű kutya és a gyerekekkel jobban kijön és ugyanúgy nem tűri meg az idegent a gazdi nélkül (én inkább őt ajánlom, mint a többit). A puli, hát igazából emberbarát és nem harap. A kerítésen kívüliekre nagy a szája, de ha bejönnek végig nyal bárki is legyen az. Úgyhogy ő nem jó házőrző ha persze bejönnek.

Sok szerencsét : )

2011. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!