Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem a kutyámat?

Hogyan hűtsem a kutyámat?

Figyelt kérdés

Westie-m van. Épp tegnap volt kozmetikusnál, úgyhogy a szőre már jó kis rövid, szinte tüsis, ezzel nincs gond. Víz is van neki mindig, jó sok, friss, hideg. De amikor egy helyben fekszik is látom, hogy szaporábban veszi a levegőt, felkel, lóg a nyelve...biztos nagyon melege van szerencsétlennek. Próbáltam vizes törölközőt rárakni, de nagyon nem bírta, leterítettem, gondoltam majd ráfekszik, rájön, hogy az neki tök jó, de hát az sem tetszett. Mit tegyek? Vizezgessem továbbra is a szőrét, ha tetszik neki ha nem?

21/L


2011. aug. 24. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizes ronggyal áttörölheted, de ha bent van a lakásban, akkor nem fog hőgutát kapni, szóval nem elviselhetetlen számára a meleg.
2011. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Időnként töröld át a hasát nedves ruhával, meg a tappancsait is.
2011. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jóó...a hasára nem is gondoltam, pedig ott nincs is annyi szőr:D de hülye vagyok... köszi:)
2011. aug. 24. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
ez a vizes törölgetés a nagyobb testű ebekre is vonatkozik?
2011. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyne :)
2011. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél ki ventillátort, de ne fújjon túl erősen. Az én kutyám imád odafeküdni elé.
2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rakj oda mellé egy ventilátort,mi is azzal hűtjük a nagy szőrű kutyánkat.
2011. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb testű kutyákat is lehet törölgetni. Attól, hogy pici vagy nagy, mindegyiknek ugyanúgy jól fog esni! A ventilátort viszont ne közvetlenül rá irányítsd, mert a széltől könnyen begyulladhat a szeme!
2011. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vizes pólót a kutyulira nálunk ez a bevett módszer :)
2011. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 nagyobb tálba, vmi edénybe engedj hidegvizet és a mancsait rakd bele, hálás lesz érte! :D
2011. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!