Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen hülye már?

Ez milyen hülye már?

Figyelt kérdés

[link]

Legalább venné a fáradtságot, hogy utánanéz és normálisan leírja a fajta nevét...és még van pofája 20.000-t kérni a kutyákért mikor látszik, hogy egy igénytelen szaporító.


2011. aug. 24. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
azért ennyi mert fajtiszta. mamáméknak is ilyen kutyájuk van. :) mondjuk a helyesírás tényleg gáz...
2011. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kutya nevét írja helytelenül, de magába a szövegbe minden második szó hibás.
2011. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elolvasni is fájt -.-"
2011. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, még a fajta nevét se tudja helyesen leírni, minek szaporít ez az IQ fighter? De az is legalább ilyen hülye, aki ettől vesz kiskutyát.
2011. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

alapból sem tud írni, szóval az már csak hab a tortán.

én ilyen embertől már csak ezért sem vennék kutyát. se semmit.

2011. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Attól, hogy úgy néz ki még egyáltalán nem biztos, hogy fajtatiszta! Lehet, hogy kölyökként úgy tűnik, de később előjöhetnek a hibái és amúgy is, törzskönyv nélkül az életben nem tudja bebizonyítani senki, hogy honnan származik, ezért hülyeség ennyit elkérni értük. Bár aki ért hozzá az úgysem fogja megvenni.
2011. aug. 24. 12:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Azon hogyha valaki helytelenül ír le egy angol szót már egyből fennakadunk és következtetéseket vonunk le hogy ez az ember ilyen aljanép meg olyan szemét, de azt hogy a saját nyelvünkön nem tudunk helyesen írni senkit nem zavar. Azt nem tudom hogy szaporító-e, a baj az hogy az emberek még mindig nem tudják hogy mik a szabályai az eb adás-vételnek és sajnos valószínűleg erre a hirdetésre is ugranak majd rengetegen. Ha ingyen adnák lehet senkit nem érdekelne, de mivel pénzt kér a kutyusukért ezért mindenki úgy gondolja hogy ez csak hozzáértő lehet. Pedig nem, hisz 5 hetes kutyusokat hirdetni elég nagy felelőtlenség, az meg hogy feltehetőleg állatorvost nem láttak és nem is fognak látni a kutyusok szintén az. A szaporítót pedig sajnos mostanság divat lett minden kétes eredetű kutyahirdetésre rámondani, lehet hogy egyszerűen csak a szomszéd staffija meghágta a házörző staffit (nem ritka fajta...) és voilá, a születő kicsikkel nem tudnak mit kezdeni.
2011. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]

Azért ez sem piskóta!

...laptob, mobil...XD

2011. aug. 24. 12:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
laptopért kutya? hmm érdekes ember lehet xDDD
2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:53


Figyelj, én ezt értem és tudom is, hogy "becsúszhat" egy nem kívánt alom, de akkor legalább nem kérek értük el egy csomó pénzt! Ha már megvannak akkor jót teszek valakivel és elajándékozom.

2011. aug. 24. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!