Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kép a kutyátokról? Mesélhettek...

Kép a kutyátokról? Mesélhettek is róla!

Figyelt kérdés
mikor került hozzátok, van-e valami vicces, érdekes történetetek?...:)
2011. aug. 24. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy volt hogy éppen kutyát szerettem volna venni, Dobermanon gondolkodtam, néztem a könyvet és amikor az uszkárhoz értem, mondtam nekem sosem kell ilyen elkényeztetett szobadög! Óh hát ezután 2 héttel hívott valaki, hogy sürgősen el kellene vinnem egy uszkár kutyát mert el akarják altatni, mert megunták.. Elhoztam, először nagyon nagyon rossz volt, a kukát minden nap kiborította és szétszórta mindenhova a szemetet, egyszer le is fényképeztem mit csinált a házzal. Állandóan megszökött, hajnalba rohangáltam érte. De ezt is megoldottam, kiraktam, kibökdöstem, mondtam: MENJÉL!!! Aztán egész nap a kapuban ült. Most már soha nem szökik el, és nagyon rendes kutya, bár makacs és erőszakos, egyre erőszakosabb öreg korára, de én így szeretem!


[link]

2011. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Pitbullom (lany)3 eves volt mikor kaptunk egy kis kolyok skotjuhasz kutyat(szinten lany).O akkor meg nem volt 2 honapos. A pittnek mikor bemutattuk, mindjart azzal kezdte h adott neki egy puszit, aztan lenyomta a foldre. Nagyon megijedtunk, elkezdtunk veszekedni ra h nem szabad bantani meg ilyesmi, erre pittunk lehajtott fejjel (mint aki megbanta bunet) elsomfordalt a szobaba, kihozta a labdajat es oda adta a kicsi skotnak, sot megmutatta neki h hogyan kell vele jatszani. Azota a kicsi skot mar 10 honapos, pitt 4 eves, es elvalaszthatatlan baratok:)
2011. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem 2006-ban került hozzám 4 kuvasz tesó.(Hunor, Magor, Nimród és Árpád) Meg egy fogadott kutyám is van egy kaukázusi-kuvasz keverék ,Szultán. A történeteket reggelig lehetne mesélni, főleg a kölyök korukból:) Kedvenc történetem talán, mikor kicsik voltak és egyszerre 4 kis kölyök, bokor alól lesből elkapta a nadrágomat, mentem és lógtak rajtam:)
2011. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D ezek jó sztorik, köszönöm, hogy megosztottátok velem!:D

jöhetnek még!:)


meg képet is rakhattok be...:)

2011. aug. 24. 13:20
 5/24 anonim ***** válasza:

Nekem vizsla-terrier keverékem van. Régóta akartam kutyát, anyával megbeszéltük, hogyha leteszem az érettségit, kapok egyet. Pont 12.es volta, szeptember elseje volt. Felkelni se volt kedvem, mert hát első nap a suliban..Arra keltem fel, hogy valami kutya vinnyog meg ugat a szomszéd kutyáknak../kertes házban lakok/Tök ideges voltam. Kimentem hogy elkergetem, de ő bejött a kertünkbe. Megsajnáltam, simogattam, de tudtam, hogy nem maradhat, hiszen még nincs meg az érettségim. Anya így is kivolt akadva hogy vigyem el mert ő nemtud átmenni a boltba. (nagyon fél minden állattól). Aztán kitettem a kapu elé de annyira nyüszített hogy nem volt szívem ott hagyni.. Jó behoztam, mondván hogy majd bevitetem a menhelyre, és tényleg be is akartam. Délután fel is hívtam őket, akik közölték, hogy ha nincs súlyosabb sérülése a kutyának, akkor nem fogják befogadni, hagyjam az utcán..Jó aztán eltelt egy hét.. És én nagyon megszerettem, de csoda-módjára anyukám is és végül már neki se lett volna kitenni..:)

Vicces sztorik..Az első nap elmentem suliba, jövök haza, szólongatom gyere hahó kutyuska gyere, fütyülök, semmi...mondom remek már le is lécelt tőlem..erre rá egy órára kijön hót kómásan egy nagy bokorból..hát mondom te sem sietted el..:D

2. Ez az első 1-2 hétben volt.. Hívtam telefonon apámat, hogy mikor visszük beoltani a kutyát(mert apa nem velünk él, de neki van kocsija) és mielőtt felhívtam volna, kikészítettem magamnak az ebédemet: húsleves,leveshús,meg valami második..mindegyik kikészítve,megmelegítve hogy már csak enni kelljen..felhívtam apát, kb. 2 percet beszéltem vele, megyek vissza a konyhába, kutya az asztalon, az ÖSSZES kaja pedig a gyomrába.. ezt még eljátszotta párszor, anyával is, ő kiment wcre, letette a kajáját az asztalra, mire visszajött volt kaja, nincs kaja..:)

3. Még eleinte rossz volt a kerítés a "hátsó, nagy" kerthez és mindig elkószált pár órára (a szívem szakadt meg, úgy aggódtam) , és az volt a szokása, hogy lehozott pár "haver"kutyát és "bulit csaptak". Ami abból állt, hogy a mi kertünkbe volt 5 kutya és játszottak.. hát nagyon jó volt mondhatom:D Nem is tudtam hogy féljek, sírjak vagy nevessek.. de utána meglett csinálva a kerítés kutya-biztosra..:P

húúú jó hosszú lett, bocsi:D

2011. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Nekem egy magyar vizsla kutyám van,1éves korában került hozzám,nagyon féltem attól h nem fogja megszokni az új helyét és persze engem...De szerencsére nagyon barátságos és okos kutya...Talán az egyetlen problémám vele h mindig körülöttem szeretne lenni,igy amikor bent vagyok a házban utánnam jön és nem hajlandó kimenni,reggelente az ajtómban ül és addig nyűszít amíg ki nem megyünk hozzá..persze ennek van jó oldala is pl amikor sétálni megyünk és leveszem róla a pórázt mindig mellettem van és nem kóborol semerre...:) bár a macskákat kinem állhatja...:D
2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egy lassan 2,5 éves komondorom van. Tenyésztőtől vettem. Jól sikerült a szocializációja, nem agresszív más kutyákkal amíg azok nem próbálnak keménykedni, bár ez ritka, a legtöbb kutya fél a méreteitől. Ha mégis, akkor rombol és a másik kutya hamar menekülőre fogja (már ha tud), viszont simán leállítom.

Engedelmes, nyugodt természetű. Vicces történet talán annyi, hogy egyszer sétáltatásnál egy karon ülő kisgyerek (1-2 év közötti) meglátta és azt mondta: brumm-brumm. Az anyukája pedig: nem kisfiam, vau-vau, ez kutyus. A kisfiú pedig megrázta a fejét és mondta: brumm-brumm.


11 hetesen:

[link]


11 hónaposan:

[link]


1 évesen:

[link]


Egy 10 hónapos rokon:

[link]


2 évesen:

[link]

2011. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

az én kutyám puli. 3 hetesen kaptam meg.szegénykém majdnem megfagyott mivel télen hoztuk el. most 2 éves és nagyon ügyes kutya. Nem tom el hiszed-e de ha egy focista megsérülne meccs között, őt könnyen a helyére lehetne tenni :D mivel úgy rúgja a labdát a szájával hogy én se csinálhatnám jobban. egyszer elkapta a pestist szegény majdnem meghalt :( de túlélte :) amúgy a neve bolyhi és a mellkasán van egy folt. olyan mintha nyakkendője lenne. soha nem szökött még el itthonról úgy hogy nagyon okos kutya.


sajnos nem bírtam feltenni képet. de legalább leírtam hogy néz ki :D

2011. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
neked milyen kutyád van?
2011. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

kár, pedig biztos nagyon aranyos lehet Bolyhi!:D


a komondor is gyönyörű!!:)



nekem 6 kutyám van:


Manó:

[link]


menhelyi (szerintem) holland juhász, bár tudom csak 2 tk-s van az országban,...

ő megőrül a futásért, külön el kell mennem biciklivel sétáltatni napi 1 órát, mert a 2 óra szaladgálás az erdőben meg sem kottyan neki...

nagyon érzékeny kutya, csak hozzám kötődik, kizárólag rám hallgat.:)



Pocak:

[link]


vemhesen találtam elég elkeserítő állapotban, valami kotorék eb is lehet benne, mert nagy egerész, agilityben pedig elképesztő, miket művel és milyen gyorsan tanul!:D



Rasid:

kölyökként:

[link]



mostanában:

[link]


most 5 hónapos közép-ázsiai juhász, a füleit nem vágattuk le, a farka már vágva volt...

még csak most kezd kamaszodni, egyébként egy tündér, nagyon kezelhető, engedelmes...:)



na meg Pocak 3 kölyke:


Betyár:

[link]


Panni:

[link]


Mogyoró:

[link]



és íme az egész falka egyben!:D

[link]



elég vegyes kis társaság...:) + 2 cica...:D


vicces amikor reggel kimegyek, leülök a földre, és az összes kutya körém sereglik és a fogaikkal finoman szeretgetnek, Rasid sokszor feldönt mert olyan igazi elefánt a porcelánboltban típus, Manó állandóan puszilgat és vinnyog:D, Pocak nyújtózik és várja a sorát, a picik meg ugrálnak, csaholnak, másznak rám ahol tudnak...:D


Imádom őket, mindenki más személyiség, Rasid ÖV-özni imád, Manó futni, Pocak agilityzni...:)

a kicsiknek ha nem találunk gazdát, megtartjuk őket is...(csak mi ivartalaníttatjuk is őket...:P)



köszönöm mindenkinek a válaszát, jöhetnek még képek, sztorik!!!:)

2011. aug. 24. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!