Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az autóból kinézve nem kaphatn...

Az autóból kinézve nem kaphatnak huzatot?

Figyelt kérdés

elég sokat autózom a kutyáimmal, egyszerűen imádják, az egyik állandóan kihajol az ablakon.


mostanában reggelre elég csipás szokott lenne a szemük, korábban ez nem volt, lehet, hogy az autózástól?


(de érdekes, pont annak nem olyan csipás a szeme, amelyik mindig kidugja a fejét...)


2011. aug. 24. 13:56
 1/7 anonim válasza:
Ha nem éppen az autópályán 130-al repesztesz akkor nem hiszem
2011. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de kaphat és számtalan más baj is történhet vele! NE engedd kidugni a fejét (én sem engedem). gondolj bele, ha valami hülye közelebb jön hozzád a kelleténél, mi lesz a kutya fejével...

csak mert nekem vitték már le a tükröm úgy, hogy álltam a pirosnál...

2011. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sem túl kellemes ha a szemébe csapódik egy bogár, ami mondjuk már 50km/h-nál is okozhat igen súlyos gondot.
2011. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de annak semmi baja, ami kidugja a fejét.. (amúgy a jobb oldalon dugja ki)...


azoknak szokott reggelre csipás lenni a szemük, amik csak fekszenek a hátsó ülésen meg a csomagtartóban...



(mondjuk amúgy pont ma veszek olyan hálót a kocsiba, hogy csak a csomagtartóban legyenek, mert ha jön a sár, nem lenne jó, ha tiszta kosz lenne a kocsi, de ha nem húzom le az összes ablakot, nagyon melegük van...)


ti ezt hogy szoktátok megoldani?

2011. aug. 24. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a jobb oldalon is jöhet motor, bicikli stb. nálam tilos a fejkidugás!

Nekem a kombi csomagtartójában (persze kalaptartó nélkül) utaznak a kutyák. Háló nélkül sincs előremászkálás. Ezt úgy csináltuk, hogy vagy ketten utaztunk és a másik ember hátul ült és fegyelmezte a kutyát, vagy ha egyedül kellett mennem kikötöttem hátra. ha előremászós hálóval együtt fog előremászni. rács kell... nézz szét a homasita autós üzéetben. egy barátomnak onnan van rácsa

2011. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!:)
2011. aug. 24. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs mit :)

azért majd írd meg mi lett! :)

2011. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!