Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Cocker Spániel vélemények?

Angol Cocker Spániel vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A világ legjobb kutyája!! Az enyém nagyon jófej! :)
2011. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

nekem sokáig volt, imádtam :)

az biztos, hogy lakásban tartani nem nagyon lehet, legalábbis ha nem akarod gyilkolni :D

nagyon nagy a mozgásigény, én csak kertbe javasolnám tartani.

a szőrét sokat kellett fésülni ahhoz, hogy szép legyen mindig :D

de nagyon okos állat (bár mi sokat is foglalkoztunk vele)

2011. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mindenkinek az a világ legjobb kutyája,a sajátja.

Szerintem egy nagyon jó kis jelzőkutya

sok mozgásra van szüksége,ideális gyerekek mellé is.

2011. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Könnyen tanítható?
2011. aug. 24. 17:36
 5/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ilyen kutyáim vannak.Nagyon okos kutya fajta,de sokat kell velük foglalkozni,hogy meghozza a gyümölcsét.Eleinte állandóan kivittek a cipőket az udvarra és szétcicncálta őket,most már az van,hogy talált magaának közülük egy kedvencet és azóta a többit békén hagyják.:).Már ez is vmi.Nagyon szeretik ha állandóan van velük foglalkozva,ettól lesznek okosak is meg vidámak.Sokat sétálj velük,szeretik a vizet,és szeretnek vadászni,ugyanis ezek vadász kutyák.De szó ami szó,szerintem nem mindegyik egyforma közülök.Ugyan is nekem az első amelyiket sajnos elgázolták,mert kiszökött,ugyanis a kiszökés nem probléma náluk.Ezért is döntöttem most úgy,hogy 2 kutyusom lessz,így ők ketten jobban el vannak és nem csavarognak el.De fontos még megemlítenem,hogy az első kutyusom valami oknál fogva tanulékonyabb volt,pedig ugyan ennyit foglalkozok a mostaniakkal is.Ja és amúgy nagyon szórakoztatóak,mindíg meg tudják nevettetni az embert.Ha még van kérdésed nyugodtam írj.És ha rá szántad magad a vásárlásra,akkor jó választást kívánok!!!:)Szia.Szép napot!:)

2011. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen a választ még gondolkozom rajta mert tudom hogy egy kutyával sokat kell foglalkozni de ha rászánom magam akkor írok.
2011. aug. 26. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyet mondok - Pitbull
2011. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kutyusom van, egyszerűen imádom. Van mellette egy tacsink, de nagyon jól kijönnek egymással most hogy már egymáshoz szoktak :) Az enyém nagyon aktív volt kiskorában, de mostmár idős, a szőrével vannak csak gondok, de hogyha rendesen foglalkozol vele az sem probléma... :) Egyébként nagyon szeretetre méltó, én egyszerűen imádom :DD
2011. aug. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Talán már el sem olvasod, de azért írok:)


Nekem is volt angol cocker spánielem, számomra kellemes csalódás volt. Azt hittem, kicsit olyan "öleb" fajta, de abszolút nem.

Igaz, imád bújni, a gazdája ölében lenni, vagy egyszerűen csak vele lenni - mindig.

De nem kényes, és mint már mondták, hatalmas a mozgásigénye. Egész napos hegymászás után is pörög még.


Nagyon okos, tanítható, és akar is tanulni.

Chestert 7 hetesen hoztam el, 2 nap múlva már tudott vezényszóra ülni, feküdni, csak akkor ért a kajához, ha megengedtem neki. Trükköket kezdtem el tanítani neki, és mindent percek alatt megtanult, nem kellett napokig gyakorolni. Olyanokra gondolok, mint pl. "bukfenc", szlalom a lábam közt, ha "lelőttem", elvetette magát, forgás, rámutattam egy akadályra, átugrotta, ha megkérdeztem, hogy "finom?", megnyalta a száját...


Szóval hihetetlenül okos, tanulékony kutya.

Az egyedül hagyással voltak gondok (szétrágott mindent), de azt én rontottam el, nem lassan szoktattam. Ja, és a behívást kell nagyon sokat gyakorolni vele, mert hát vadászkutya, kajtatóeb.

2011. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! utolsó elolvastam köszi :D
2011. aug. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!