Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese gazdisok! Mondanátok...

Havanese gazdisok! Mondanátok pár szót a kutyáitokról? (képet is lehetőleg)

Figyelt kérdés

Nekem van egy kis tüneményem Szofi . 2010 júniusában került hozzánk 2 hónaposan . Nagyon barátságok és édes sőt még gyönyörű is. :)

Mindig a közép pontban van szeret játszani , imád a gazdi mellett lenni (nálam) és egyszerűen egymásba szerettünk.

Amikor meglátott engem már futott is hozzám a kennelben és meg fölvettem a kis apróságot és megsimogattam.


Tudtam hogy nekem ő kell senki más . Most már 1 éves nagylány.

2010 április 30.-án született .


Képek róla:


[link]


[link]


[link]


2011. aug. 24. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 2011. június 1én született és júliusba került hozzánk. Mexi nevet kapta. És ahogy nálad is úgy nálam is imád a középpontba lenni és játszani. Legújabb barátja az egyik macskánk Szaffi. Imád mindent megnyalogatni és megrágni. Imádja a hasát. Ha vendégek jönnek, azokat körbeugrálja, és amíg meg nem szeretgették addig nem hagyja békén őket. Imádja, ha a hasát vakargatják.


Itt pár kép most frissebb nincs, azok még a telefonomon vannak.


[link] (Ez az első találkozáskor készült :D)


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

utolsó kép nem jó. Kétszer be raktam azt a képet.

Itt van helyette másik:

[link]

2011. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon édes kis kutyus . :D Biztos hogy jó gazdája van!! :)
2011. szept. 2. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi:) fent vagy bloki.hu-n?
2011. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ikszdéé31 ***** válasza:

Hali:) Az én kutyusom neve:Lizi. 2011.május.24.-én született.Július 22.én hoztam haza.Csodálatos volt.Még mielőtt megérkezett volna bevásároltam neki egy csomó dologgal.:)Egész nap nagyon izgatott voltam.Van neki 2 ágya, de ő mégis velem alszik.Mindenhová elkísér.Nagyon értelmes, épp hogy csak nem beszél:) Az összes játékával játszik. egyszerűen imádoooom


és egy pár kép róla:

[link]


[link]


[link]

2011. nov. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!