Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinois tapasztalatok?...

Malinois tapasztalatok? Fontos a válaszotok!

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szeretne a 14 éves lányának egy malit venni. Már volt egy goldenje is, de nagyon tetszik neki ez a fajta. Kérlek írjatok róla egy kicsit....Mennyire nevelhető, stb...kertes házban élne!
2011. aug. 24. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Keressétek meg őt - ő 15 évesen vett malit, úgy h mindenki le akarta beszélni...

[link]

2011. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom még a válaszokat :D
2011. aug. 24. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Kiválóan képezhető, családcentrikus kutya. Családot, gyerekeket imádja. Házőrzésre kiválóan alkalmas, idegenekkel tartózkodó. Könnyen tanul, munkamániás, játékos kutya. Kiválóan alkalmas őrző védő vagy bármilyen sportra. Megfelelő, határozott neveléssel nagyon jó kutya válik belőle. Tapasztalatból mondom, én is voltam már szolgálatban malival.
2011. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha aktívan foglalkozik vele, képzi, kutyaiskolába jár! Csak úgy a kertbe semmiképp sem javaslom! Napi 3-4 óra aktív foglalkozás + a hétvégék. Nem sok ideje fog mellette maradni a pasizásra és a bulizásra, mert a kutyáról akkor is gondoskodni kell, ha esik, ha fúj, ha buli van, ha kirándulás és akkor is, ha majd később egyetemre megy.
2011. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen a kislány. ha elkötelezett kutyás, következetes, és nem csak egy pillanatnyi fellángolás, akkor lehet. De nagyon meg kell nézni honnan veszitek. maliban csak jó, és szar van. Középut nincs.
2011. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Imádja a kutyákat és most mindene a Goldene, emiatt nem is jár el éjszakázni, mert ragaszkodik ahhoz hogy a kutyát ő etesse ne más, naponta tanítja ezért mernek bevállalni mégegy malit, mert én is biztos vagyok benne így külsősként hogy gondoskodni fog róla. Agilityzni is járnának amúgy, meg frisbeezne vele :D
2011. aug. 26. 10:06
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a kennelt nézték ki, mindenképpen egy rendes kennelből vennének csak kutyát. De ha tudtok valamit ajánlani annak is nagyon örülnének :D

2011. aug. 26. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézzétek meg őket is:


[link]


[link]

2011. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!