Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ébreszt a kutyám,...

Miért ébreszt a kutyám, mielőtt mélyen álomba szenderülnék?

Figyelt kérdés
Mikor már jó mélyen elaludnék a kutyám állandóan felébreszt.Bököd,nyalogat és nyüszít!!Folyamatosan ezt teszi, de csak ha kint vagyunk a kertben,én egy paplanon fekszem,ő pedig mellettem.Rottweileremről van szó amúgy.Nagyon össze vagyunk nőve,de idegesítő.Ő egy kan kutyus és 9 és fél éves,van csaj társa is,de ő nem piszkál max mellém hömbölödik.
2011. aug. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, csak azt hiszi vmi bajod esik ? ez csak egy tipp. ha aludni akarsz, menj be a szobába ...
2011. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszi bajod van.
2011. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy orvoshoz kéne menned, mert lehet van valami bajod a kutyák megérzik ezt.(de ez csak egy tipp)
2011. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Baromi meleg volt ma és kidőltem a fa alá szundítani kicsit..erre nyalogat nyüszít mint egy NAGY KÚÚÚTYA..:))ajj.Egy csomószor aludtunk már "együtt" azért furcsállom a viselkedését.:)
2011. aug. 24. 20:01
 5/5 anonim válasza:
100%

Akkor tényleg nézesd meg magad egy orvossal!!!

Ha már többször aludtatok együtt és akkor nem ébresztett most meg igen akkor lehet h bajod van. Mivel írtad, hogy össze vagytok nőve a kutyák megérzik ha a gazdival bibi van. Vannak olyan kutyák akik megérzik az emberekn ha rákos meg különböző betegségeket!!

2011. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!