Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos bérházban lakunk de...

Sajnos bérházban lakunk de nagyon szeretnék egy kutyust! A mellettünk lakó kidobta az 1 éves kutyusát annyira hozzám nőtt, mindig követ! Be szertném fogadni de a szüleim nem engedik! Mindent megpróbáltam mindent mondtam hogy én állom . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1. megoldás: győzd meg a szüleidet, hogy őt kidobták és még kicsi, és szeretnél neki JÓ életet biztosítani.

2. megoldás: egyszerűen hazaviszed. ha ott lesz nekik is tetszik és maradhat. reméljük. de csak akkor vidd haza, ha tényleg eltudod látni, és sétáltatni ilyenek.

2011. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
16%
Vegyél egy saját lakást svájci frankos hitelre, és annyi kutyát viszel oda, amennyit akarsz!
2011. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
:D
2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A szülők a kutya tartásával kapcsolatos véleményükhöz makacsul ragaszkodnak. Szerintem azért nem engedik mert nagy felelősséggel jár egy kutya tartása és nem szeretnék, ha megígéred, hogy gondozod de nem tartod be, és akkor nekik kell majd foglalkozni velük...persze lehet, hogy pénzügyi okok miatt sem engedik
2011. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
91%

Hát szerintem vidd haza és hátha a szüleid meggyengülnek,ha belenéznek a kutyus szemébe :)

Ha nem,akkor feltétlenül keres nekik gazdit vagy vidd be a menhelyre..

2011. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az első válaszoló "terve" akár be is jöhet!

Úgy mint a lottó 5-ös

2011. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megfűzném őket, hogy legalább 1-2 hétre engedjék meg, hogy maradjon. Ha jól helyt állsz, talán maradhat utána is. Sok barátommal így történt, pedig a szülők hallani sem akartak semmiféle kutyáról!
2011. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Próbálkozok!

2011. aug. 25. 16:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy mindig azt mondja hogy szöröz én nem piszkolja össze vele a lakást!
2011. aug. 25. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam egy kis keverék kutyát az úton hazavittem pedig már volt 2 másik kutyánk és azt mondták hogy ha máreddig elhoztam akkor maradjon mert úgy is tudjuk gondozni és így ,egmaradt.
2011. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!