Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt Fila Brasileiro-t...

Vannak itt Fila Brasileiro-t tartók? Mesélnétek róluk? Sokat olvastam már velük kapcsolatban, de az tudja igazán hogy milyen, akinek már volt, vagy van.

Figyelt kérdés
Dán dogom volt eddig, de ez a fajta is nagyon tetszik! Szeretnék később egyet! :)
2011. aug. 24. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ide regisztrálj.Nem lesz egyszerű(a moderátor döntésére kell várni)de megéri.Sok-sok kutyás téma van ezen kívül is.

[link]

Itt sok mindent megtudhatsz.

2011. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt fila abszolút dipólusú. Vagyis felnőtt korára 2 féle ember létezik a számára, a barát és az ellenség. A barát az, aki kiskorától vele élt, körülötte volt, ellenség mindenki más. A maximum, amit nála el lehet érni egy látszólagos közömbösség. A barátnőm akinek volt is filája, nem csak szerette őket mint én, mesélt erről egy történetet. Egyszer a keresztanyja jött hozzájuk látogatóba, és a kutya beborította a virágágyásba. Mert hiába járt náluk elég sokat, a kutya nem kedvelte meg, egyszerűen levegőnek nézte, és ugye ami nem létezik, azt ki sem kell kerülnie...
2011. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atis-Bogyó válasza:

Hello!

Az én Filám augusztusban lesz 3éves és kan...

csatlakozni tudok az előttem szólóhoz hogy mennyire dipolusú a kutya,bár nekem picit durvább történetem van vele kapcsolatban.

haveroméknál laktam 8hónapig igazából ott nőtt fel mert 4,5hónapos korban került oda és 1évesen jöttünk el.

sokáig azt hittem ez a haverom az egyetlen akinek tudnék kulcsot adni hogy ha nem vagyok otthon akkor ő meg tudja etetni gond nélkül...nőnapkor jött hozzánk,én még nem voltam otthon csak a volt párom.a hölgy is tudta hogy a haveromat imádja a kutya,viszont mikor kinyitotta a kaput hogy beengedje a kutya odaállt elé,haverom el akart indulni befelé.Bogyó(így hívják :) ) megállította és morogni kezdett.meg kellett fognia a volt páromnak hogy be tudjon jönni.innentől ismert volt a szitu,irány be a házba és nem kijönni.hazaértem mesélték mi volt...kimentünk együtt a teraszra,na,onnantól nem volt semmi gond.ment a bújás,simogatás.

Nem egyszerű a nevelése a természete az ereje de megéri a munkát :) nekem most van egy plüssállatom aki mindent megtesz értem és a kedvemért,viszont idegen nem jöhet a közelembe se ember se állat.2alkalommal volt hogy kutya támadt ránk séta közben.az első egy kaukázusi volt...elpusztult.2.esetben egy 4-es 20-35kg közötti falka támadt ránk ahogy elengedtem egyből elindult szó nélkül...4kutyából kettő élte túl.4hónapos kora óta stabil házőrző.ha másik kutyám lesz az is Fila lesz mert a legegyedibb viselkedésű kutya a világon minden bájával,bajával együtt...

2013. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!