Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levágjam a szemébe lógó pár...

Levágjam a szemébe lógó pár szőrszálat?

Figyelt kérdés

[link]


ezen a képen sajnos nem annyira látszik - de mégis látjátok, hogy nem egy loboncról van szó...:)


de pár szőrszál "belóg a képbe"... ez zavarhatja a látásban?...

mert a puli pont meg is vakul, ha levágjuk a szőrét...


de vele mi lehet a helyzet?...



köszönöm előre is a válaszokat!:)


2011. aug. 25. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
csak akkor kell feltétlenül levágni, ha közvetlenül hozzáér a szeméhez...amúgy nem nagy baj :) és nagyon aranyos
2011. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem is lóg semmi a képbe:S

2011. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem látok rajta semmi különösebb levágni valót. Azt hiszem, te az érzékelő szőrszálaira gondolsz, nem? A szeme fölött, és a bajszán szokott lenni a kutyusoknak, ez is segíti őket a tájékozódásban. egyébként, úgy látom, rövid szőrű kutya lesz, úgyhogy nem sok nyírni valótok lesz. Sok szerencsét hozzá :)
2011. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


a képen nem látszik - csak azért linkeltem be, hogy legyen valami fogalmatok róla, hogy nem hosszú szőrről van szó:)


és nem az érzékelőkre gondoltam, az tudom, hol van, hanem azon a részen, ahol a csipa szokott jönni (bocsi, nem tudom szebben leírni most...:D)

ott pár szőrszál hosszabb...


mondjuk még nem ér a szeméhez, csak hát nem zavarja a látásban?...



de ezek szerint nem...:)

2011. aug. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!