Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális vagy valami baja...

Ez normális vagy valami baja lehet?

Figyelt kérdés
A kutyusom szoba tiszta már 2 éves és most ellett 5 kis kutyát.És van elég nagy udvarunk és kint vannak a kiskutyái és van más kutyusunk is és bejött a szobámba elkezdet nyüszíteni azt hittem hogy a másik kutyus csinált valamit a gyerekével és kirohantam és mind az 5 ott volt bejött megint nyüszítve kereset valamit utána rá ugrott az ágyamra és oda pisilt de az előtt ilyet sose tett.lehet egy kicsit eltúlzom vagy nem? Kérlek most mellőzük a buta válaszokat.köszi előre is.:)
2011. aug. 25. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami felizgathatta, valamit próbált talán jelezni neked. A pisilés pedig, egyértelműen az izgalomtól, amit valami kiváltott. Tudod, mint a kis kölyök mikor örömében bepisil ha hazaérkezel, szerintem ez is ilyesmi lehet.
2011. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bepisilés az izgalom miatt volt. Lehet, hogy csak valami játékot keresett a kölykeinek, de nem találta ÉS ezen felizgatta magát ÉS bepisilt ÉS ezt neked most fel kell takarítani ÉS te nem fogsz neki örülni:-)
2011. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtök.:)! már feltakarítottam :)
2011. aug. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!