Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol hirdessem meg, ahol...

Hol hirdessem meg, ahol biztos eljut a tenyésztőkhöz?

Figyelt kérdés
Kicsi méretű kutyát keresek,Yorki,Havanese,vagy valami hasonlót,de sok 100 ezrem nincs rá.Hallottam,hogy van olyan tenyésztő,aki olcsóbban is odaadja a kiskutyát,ha rajtamarad,vagy foghibás stb.Hol kellene ezt keresnem,vagy hirdetnem,hogy jó helyre jusson az üzenetem?
2011. aug. 25. 16:42
 1/9 anonim válasza:
Hát hirdetni azt nem tudom hogy hol.Nem is biztos, hogy megnézik.Szerintem inkább hívj fel vagy küldj e-mail-t nekik mert azt viszont tuti nézik hogy érdekelne egy kiskutya és hogy olcsóbban és stb és stb..remélem tudtam segíteni..:)
2011. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog egy tenyésztő sem hirdetéseket böngészni, hogy ki akar olcsón kutyát venni. Kénytelen vagy szépen átbogarászni az összes neten fellelhető hirdetést.
2011. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrét elképzelésed nincs a fajtát illetően, valamint pénzed sincsen elég. Menhely esetleg?
2011. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Yorkshire:

[link]


Havanese:

[link]


Csivava:

[link]


Mopsz:

[link]


Shi tzu:

[link]


Tacskó:

[link]


Uszkár:

[link]


Terrier:

[link]


West highland terrier:

[link]


Nem mind fajtiszta kutya, de sok aranyos kutyus van itt!

Nem tudom h neked melyik a kedvenc fajtád, melyiket szereted igazán, úgy h leírtam azzokat a kutyákat amik kistestüek maradnak!:D

Van itt 0-50.000-ig (ft) kiskutya én ingyen hozzatam el a kutyámat:D

Vállogass van sok cuki kiskutya!!!:D

(Én is itt találtam a kutyusommat:DDD)

2011. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajánlgassad csak a mocskos szaporítókat...

Pofám leszakad!

2011. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.Havanesere gondoltam,azok nagyon tetszenek.Yorki is van a családban,és nagyon gyerekbarátok.Olyan kutya kell,aki bírja a gyerekeket idegekkel.Gondolkodom az örökbefogadáson is,hiszen azok a kutyák hálálják meg igazán a gondoskodást.
2011. aug. 26. 07:37
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Z.O.L. válasza:

Ajánlgassad csak a mocskos szaporítókat...

Pofám leszakad!"


Neked mindenkinek be kell szólnod?

SZÁNALMAS VAGY!!!

Elsőnek meg kellene nézned a honlapod aztán pofázni, és nem mocskos szapórítok te eszetlen, ezzek ingyen vagy pénzért oda adják a kutyájukat!

"Ajánlgassad csak a mocskos szaporítókat..."

Én legalább írok valami értelmeset, nem úgy mint te! -.-"


Kérdezőnek:

Remélem segítettem, és örökbefogatsz egy kiskutyát:D

2011. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok a témán:-)Ha sikerül feltétlenül megírom ide.Hátha sikerül valakinek kedvet csinálni az örökbefogadáshoz:-)
2011. aug. 26. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy lesz a legjobb. Fogadj örökbe egy blökit.



Kedves 09:24!


Csak azoknak szólok be, akik butaságokat írnak és ezzel rossz döntésre ösztönözik a kérdezőt.

Én megnéztem a linkeket, de azok (minimális kivétellel) egyértelműen szaporítók. De lássuk csak:

- Yorki, első oldal: összes eladó (nem ingyen elvihető) 25-48 ezerig törzskönyv és szűrések nélkül

- Havanese első oldal: egy kivételével az összes törzskönyv és szűrés nélküli 12-45 ezerig (külön felhívnám a figyelmet a "szobatisztaságra előnevelve" varázskifejezésre ami a szaporítók hülyesége)

- Csivava első oldal: 2 ingyen elvihető keverék, a többi

törzskönyv és szűrések nélküli 30-35 ezerig (külön felhívnám a figyelmet a "mini és "extramini" kifejezésekre, ami ugyancsak a szaporítók hülyesége


Soroljam még?

Ezek szerinted akkor mik, ha nem szaporítók?

2011. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!