Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ÖV kutyafajtát ajánlaná...

Milyen ÖV kutyafajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,nő. Van elég tapasztalatom,bár vinném kutyasuliba/oviba is. Rengeteg szabad idöm van,tudnám sétáltatni,futtatni. Egyetlen dolog,hogy ne egyen ki a vagyonombol,és 70kilonál ne legyen több. Az ideális olyan 30-50lenne.
2011. aug. 25. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobermann, Roti, Német juhász, Malinois, Kuvasz, Boxer, Kaukázusi, Közép ázsiai juhász
2011. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

örzővédő...háát...

talán dobermann, rottweiler ilyenek

nézz szét a fajtamentőknél, mert onnan ingyen tudsz kutyust szerezni és amellett még segítessz is az állaton;)

2011. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a dobit ajánlanám, mert nemcsak ragaszkodó és kedves természetű, ami mellett természetesen meg is véd, de gyönyörű is, ami nőként lehet hogy nem hátrány :D

Nehezen tudok stílusosabb ÖVt elképzelni egy nő mellé :)

Csak ne kutyával pasizz, mert azt mondják, hogy egy dobi ( vagy más komoly, nem szokványos ÖV) megijeszti a pasikat :D

2011. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem, egy dobermann egy nőnél, sokkal vonzóbb látvány, mint egy kis táska patkány. Barátnőmnek is 2 Rotija van. Nőnél, jól mutat egy kemény kutya. :)
2011. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Dobbermann, moszkvai őrkutya, sarplaninai-, kaukázusi juhász, rotweiler( bár nem tudom hogy hány kilósak, de védenek meg őriznek is, az biztos )
2011. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

őrző-védő, no de milyen szinten?

ha komoly terveid vannak, akkor malinois, vagy munkavonalú német juhász.

2011. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hát szerintem, egy dobermann egy nőnél, sokkal vonzóbb látvány, mint egy kis táska patkány"

Teljes mértékben támogatom! :D

2011. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Argentin dog

Jellemét tekintve kitartó, stabil idegrendszerű, emberekkel és gyerekekkel barátságos. Szereti a gyerekeket, szinte bármit eltűr tőlük, családtagjai számára mindennél fontosabbak. Ha kell nagyon komoly és éber, de szinte mindig kapható egy kis játékra és bohóckodásra is.


A kanok súlya 40-50 kg, a szukáké 40-45 kg

[link]


Nekünk ilyenünk van. Kiváló jelző kutya, bátor.

2011. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kuvasz, a kau, a káj és a sarp pásztorkutya, nem pedig ŐV munkakutya. Az ŐV képzésük nem ajánlott.
2011. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Argentin dog vagy Malinois :)
2011. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!