Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam az utcán egy használt...

Találtam az utcán egy használt kiltix nyakörvet. Rárakhatom a kutyára?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán hangzik. Pont venni akartam ma a kutyámnak egy bolhaírtó nyakörvet. Reggel sétáltam a munkahelyemre és láttam a földön egy Kiltix nyakörvet és haza hoztam. Még elég erős a szaga. 1-2 m-re is lehet érezni. Szerintetek még jó lehet? Rárakjam a kutyámra? (nem lenne pénzem ilyen áron nyakörvet venni a kutyámnak)
2011. aug. 25. 19:58
 1/7 anonim válasza:
rá rakhatod
2011. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit koszos. Ha lemosnám, akkor a hatása is elmenne ugye? Vagy vízálló?
2011. aug. 25. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosni nem lehet mert lemosod róla az anyagot.
2011. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mosd le, viszont késsel kapargasd le róla a koszt. Orvosok is ezt szokták javasolni. Ha a fölső rétegből lekaparsz egy kicsit, akkor utána nagyobb lesz a hatása.
2011. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nemcsak a külseje van bekenve az anyaggal?
2011. aug. 25. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Időnként le kell kapargatni, nem csak a külseje véd. Bár használt, talált kullancs elleni nyakörvet soha nem raknám a kutyámra, nem tudod meddig hatásos. Attól is függ, mekkora termetű az ebed, hisz ez is méretre van. Nemcsak nyakméretre, hisz a benne lévő anyag is több egy nagyméretű kutyára valónál, ami a kistestűnél lehet túl sok hatóanyagot tartalmaz. Ha nagytestű kutyád van, akkor pedig felejtsd el a nyakörvet, náluk a reklámmal ellentétben nem a leghatásosabb módszer, csak cseppel együtt. Remélem segítettem.
2011. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!