Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetnek a fül belsején...

Mi lehetnek a fül belsején lévő kis pattanások, vagy kiütések?

Figyelt kérdés
Nem rég múlt a kisvizslám két hónapos. Most este vettem észre a füle belső részén a rózsaszín bőrön, kis kiütéseket vagy pattanásokat, nem is tudom. Már kezdi vakarni a fülét is. vajon mi lehet ez?
2011. aug. 25. 21:30
 1/1 nory0722 ***** válasza:
Próbáld meg napi 4x kamillával mosni,de ne meleggel. Ha 3 napon belül nem javul(le kellene száradnia) akkor vidd dokihoz. Lógó fülű kutyáknál különösen nagy veszély a fül gyulladása,mivel meg is süketülhetnek. Én is most vittem el a beagle-met orvoshoz fülgyulladás miatt. A kamillától baja nem lesz,de jó lenne,ha filteres teát vennél,mert a kamilla darabok irritálhatják az egész kamillából. Ha 3 napon belül nem javul mindenképpen javaslom a dokit. Nem büdös,nincs benne barnás,sárga fülzsír szerű folyadék?
2011. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!