Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha segítség kéne nincs pénzem...

Ha segítség kéne nincs pénzem hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
A kutyám súlyos beteg és nem bírom nézni hogy szenved de elaltatni nincs pénzem , van olyan hely ahol segítenének rajta ?
2011. aug. 25. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha elviszed orvoshoz és azt mondod hogy beadod menhejre akkor gondolom meggyógyítják vagy ha nem, akkor kész szörnyetegek és te legalább mindent megpróbáltál. nemkéne de ez jut eszembe meg hogy kölcsönkérsz majd elmész munkába és szerzel pénzt :/ sorry
2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán elmondod a menhelynek hogy ne adják oda csak neked ha lessz nállad elég pénz :/ sok sikert gyógyulást a kutyinak :((((
2011. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lelenc segített. Kérdezd meg őket.
2011. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam szerencsére ilyen helyzetben, de az állatorvosomnál már láttam, hogy a gazdinak nem volt pénze az orvosi beavatkozásra és az állatorvosom tényleg egy jelképes összegért (a műtét összegének töredékéért) ellátta a kutyát. Bár gondolom ez sok mindentől függ, hogy milyen betegségről, etc. van szó. Szerintem még környékbeli állatvédő egyesületeknél is érdeklődhetsz ez ügyben, hátha tudnak legalább egy olyan orvost ajánlani aki tud segíteni. Bár ha elaltatásra sincs keret (ami nem nagy összeg, sajnos ezt tapasztaltam) akkor tanácstalan vagyok. Nem akarlak bántani, hisz kutyabarát vagy, de aki kutyát vállal az tudja, hogy ez sajnos extra költségekkel is jár, járhat. Ezt akkor kell végiggondolni, mikor kutyát vállal az ember (csak a kutyám lábára több százezer forintot kellett költenem). Remélem a legjobbakat!
2011. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!