Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Balatonnál, egészen pontosan...

A Balatonnál, egészen pontosan Füreden van olyan hely, ahol meg tudna mártózni a tóban a vizslám?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy tilos bevinni a vízbe. A strandon kívül is ugyanez a helyzet?
2011. aug. 26. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A Balatonba SEHOL nem lehet sajnos kutyát fürdetni.. :((
2011. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak ilyen nagyon elhagyatott részek ahol minden nádas és nem fürdik ott senki ott talán be tudod őt vinni :)
2011. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én tegnap vittem a labrador kutyusomat a strandra, igaz h tele volt emberekkel, de nem nagyonn érdekelt :) amúgy másokat sem zavart, csak két ember szólt be :)
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem lehet a balatonba kutyát vinni?? :O a kóbor kutyák meg állatok tán nem szoktak bele menni? ilyen hülyeséget. én tuti belevinném, de persze ha kivan téve táblán hogy nem szabad oda nem, keress jah egy olyan helyet ahol nincs senki, vagy pedig kicsit korábban kelj fel és amikor nincs senki a parton vidd bele :) engem tuti nem zavarna, mert ugyan mi bajom lenne tőle? a balaton is tele van döglött halaktól kezdve mindennel, akkor egy kutya nehogy már problémát okozzon. :) ^^
2011. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rád hívják a közterületest, akkor 35-40 e a bünti, viszont Tihanyban a Belső-tónál van kijelölt kutyafürdetőhely.
2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!