Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szemétség egy kicsit...

Nem szemétség egy kicsit minden este 11 után kutyát sétáltatni, amikor már aludna mindenki?

Figyelt kérdés

Ez egy csöndes környék, kertváros, itt nem megy se vonat, se fűút nincs a közelben, se busz, se semmi. És elég zavaró, hogy éjjel kb 6-7 percig tartó kutya csaholásra ébredek.

Most nem azt mondom, hogy dögöljön meg a kutyájával együtt, mert szép dolog a testmozgás, de már több mint egy hete ez megy. Itt rohadt meleg van, nyitott ablak nélkül el sem tudnék aludni, és erre felébredek hogy az összes kutya az utcában csahol. De, már egy utcával arrébb hallom, hogy most jönnek.

És mindig itt sétálnak el, és elég lassacskán, és az összes kutya be van indulva.

Egyrészről értem, mert én sem vinném a kutyámat 39 fokban sehova, de nem értem miért pont 11 után kell sétáltatni?

Ha 5-6 órakor keltenének fel, még örülnék is, hogy nem alszok el.

Nem szemétség ez egy kicsit?

Felverni mindenkit az utcában, aki alszik, vagy aludna?

Ha szólnék neki, hogy légyszi ne ilyenkor gyere erre a kutyáddal, érdekelné, vagy leszarná?


2011. aug. 26. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Lehet,hogy akkor ér haza,és a kutyát muszáj megsétáltatni.Ezen kívül nem azzal az eggyel van a baj,amelyik sétál,hanem a többivel,amelyiket nem nevelték meg,és mindenkit megugat,aki arra jár.
2011. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
9%
Szerintem beszélj vele és ha nem érdekli akkor gyűjts aláírást, vagy ilyesmi! Sok sikert!
2011. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
A kertes házban lévő kutyák mind dilisek, ha arra megy egy kutya/macska/madár vagy bármi. Nem biztos, hogy csak arra az egy nyomorult sétáltató emberre zajonganának. több tolerancia!!!
2011. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Én akkor kerülnék gyilkos hangulatba, ha valaki reggel hatkor ébresztene. Egyébként meg a kutyák nem csak akkor ugatnak, ha valaki kutyát sétáltat az utcában. Nekünk is van kutyánk, és sokszor az éjszaka közepén minden számunkra látható ok nélkül rákezdi a haverjaival együtt az ugatást az utcában. Nekik is kell társasági életet élni, na. Én is felébredek rá, konstatálom, hogy csak a kutyák, és már alszom is vissza.
2011. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 18%-os első válaszoló:

Ekkora böszme embert... Te barom.

2011. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez a tipikus "mindenki dögöljön meg, oldja meg, csak nekem legyen jó" mentalitás.... hm, Magyarország, én így szeretlek :o/
2011. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is úgyan ez van de nekem 6kor és 8kor mennek kutyával de nekünk már 1hónapja vagy már több ideje:(:@
2011. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Leszarná! És engem is ha valaki ilyet mondana!

Én is 10-11 körül viszem le a kutyámat, egyrészt mert akkor már nincs az a dög meleg amikor alig lehet levegőt kapni, másrészt meg muszáj a kutyának elvégeznie a dolgát és mozognia. Valószínű azért mennek lassan mert a kutya közben minden sarkot megjelöl.

De nem hiszem hogy1 órán keresztül tart az ugatás, max. 5-percig míg elhaladnak arra amerre laksz.


Ha mégis szólsz neki, próbáld meg ne támadólag tenni, pl. mondd azt hogy korán kelsz, ki kell pihenned magad, de így nem tudod, nem lehetne-e hogy más útvonalon sétáljanak amíg olyan meleg éjszakák vannak hogy nyitott ablaknál kell aludni. Ha normális, akkor minden gond nélkül elfogadja az érveidet és másfelé járnak majd. Ezt én is elfogadnám.

De ha valaki rámripakodna és támadólag lépne velem fel, akkor leszarnám magas ívből hogy mit akar.


Az elsőnek üzenem: BELÉD kellene a légpuska tára te köcsög!!! Ha az én kutyámmal csinálnál ilyet elevenen nyúználak meg, és még finoman fogalmaztam!!!!!!!

2011. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj kertvárosban lakni,mehetsz panelba is ha ennyire korlátolt vagy...
2011. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs 9:41-es nem neked szántam, hanem a 18%-osnak de eltűntették szerencsére...
2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!