Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám véresre vakarta a...

A kutyám véresre vakarta a füle külső részét (egy kisebb seb keletkezett), elég ha fertőtlenítettem és bekötöttem a sebet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Vidd el állatdokihoz, mert azért is vakarhatta véresre a fülét mert be van gyulladva és fáj neki. Erre meg fülcseppet kell kapnia.

Ők nem tudják megmondani ha fáj nekik valami, ezért nem elég ha csak te kötözgeted neki. Előbb lássa egy állatorvos!

2011. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen
2011. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítésnek elég, de nemártana kideríteni, hogy miért vakarta annyira, nem ok nélkül az tuti, úgymeg megint ki fogja vakarni.
2011. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, szegénynek be van gyulladva a füle :(, már máskor is volt ilyen, kapja már a kezelést(nem volt dokinál, de 100%, hogy ez a baja). Csak a sebre voltam kíváncsi, hogy az rendben van-e így? Köszi a válaszokat.
2011. aug. 26. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!