Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem félsz a saját kutyádtól?

Nem félsz a saját kutyádtól?

Figyelt kérdés

Azt hittem ilyen nincs, erre kiderült, hogy az egyik ismerősöm fél a saját(!) kutyájától. Nem mer a közelébe menni, csak elé dobja a kaját. Azt mondja"Sose lehet tudni, hogy mikor tőr elő az ősi vadászösztöne, és megöl!"

Te félsz a saját kutyádtól?


2011. aug. 26. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
dehogyis..:D mi ez hülyeség...rokonunk szomszédja közép-ázsiai juhászokat tenyészt vagyis még kicsik ezért még nem fedezteti be de lényegtelen és odaviszek egy létrát a kerítéshez és fölugranak és simogataom Őket pedig azt sem tudom milyen a természetük még a 2 évest is simán..szóval ez hülyeség..szerintem :)
2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért tartok kutyát egyrészt hogy őrizze a házat, másrészt imádok vele foglalkozni, játszani vele, sétáltatni vagy csak vele lenni és simogatni.Én nem félek a kutyámtól, én imádom az enyémet.Ha valaki fél a saját kutyájától, akkor minek tart kutyát?!
2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem nem félek! Nekem 3 kan kutyám van egy drótszőrű kan Foxterrier, egy Puli, egy egy közepes testű Pulikeverék. Nem nem félek tőlük pedig már a foxi az én hibámból úgy akkor 1 éves lehetett megharapott! Most már 5 éves! De szerintem a barátod jobban tenné ha elajándékozná a kutyáját a kutyának ez így nem a legjobb!
2011. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki fél a saját kutyájától,annak nincs kapcsolata vele.Attól félek,amit nem ismerek.
2011. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
címet tudsz mondani?
2011. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Doruss ***** válasza:
100%

Ahoz, hogy a saját kutyájától féljen valaki, vagy az kell, hogy csúnyán félrenevelje, vagy nem is való neki kutya.

Nem félek a sajátomtól. Persze házőrzőnek neveljük, szóval jogos, ha idegenek félnek tőle, de mi nem félünk. Szeretem a kutyám, és tudom, érzem, hogy ő is engem. Megbízunk egymásban.

2011. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én nem félek

annyira jó szándékú hogy hihetetlen :)

az ismerősöd meg sztem eleve a kutyáktól fél..nem csak a sajátjától

2011. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a többi válaszokat,,de ha valaki fél a saját kutyájától annak nyomos oka lehet ,,mondjuk idióta,vagy egy állat kínzó baromagyú valaki,,aki nem tud ember ként viselkedni,, gondolkodni.
2011. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez röhej!

Hogy lehet már saját kutyától félni? El nem tudom képzelni, de ahogy a példa mutatja, létezik. :S

Én nem félek egyiküktől se. Miért is kéne félnem? Tökéletes a kapcsolatom velük, totál megbízom mindkettőben.

2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!