Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (tovább lent)

Mit tegyek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

A kutyám lehet, hogy még agresszívebb?

Javasolták, hogy vegyek neki egy textl szájkosarat és én vettem. Mikor meg akarták simogatni eddig befogtam a száját és tűrte. A tegnap meg akarták simogatni és rátámadt szerencsére nem lett semmi baja. A szájkosártól van?

A kutya életkora 4 év az enyém pedig 12.


2011. aug. 26. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet a szájkosártól is de lehet h nem szereti h simogatja valaki(k) idegen(ek)!!!

A szájkosártól azért mert szokatlan, kényelmetlen neki stb... sorolhatnám még!!!

2011. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd idegeneknek hogy simogassák! A kutyád valószínűleg nem szereti ha idegenekek közelednek hozzá és ráadásul hozzé is nyúlénak!
2011. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én nem nagyon szeretem mindig egyedül vinni sétálni.
2011. aug. 26. 12:31
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
12 évesen NE TARTS KUTYÁT
2011. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kérlek nagyon fontos lenne még pár válasz.
2011. aug. 26. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:
A szájkosártól kevés az esély hogy attól lett agresszívabb! DE NE HAGYD HOGY IDEGENEK SIMOGASSÁK!!!!! Ezt sok kutya nem szereti!!
2011. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kutyaiskola? Az ember elleni agresszió a legdurvább bűn, amit kutya elkövethet.... Gondolom van egy csomó ennél sokkal kisebb probléma is, amit szintén nem sikerült megoldanotok. Érdemes lenne rendezni a kutyával való kapcsolatotokat egy jó kutyaiskolában, mert ez így nem élet se a kutyának, se nektek.
2011. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mond meg az idegeneknek akik megakarják simogatni hogy ne nézzenek a kutya szemébe és ne beszéljenek hozzá. továbbá ne érintsék meg. úgy 1 méterre a kutya elé guggoljanak le és nyújtsák ki a kezüket. a kutya elvileg nem megharapni fogja azt hanem megszaglászni. utána lassú nyugodt kézmozdulatokkal simogassák meg. nálam ez bevált szerintem ki lehet próbálni.
2011. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ki fogom próbálni.

Kutyasuliba nem tudjuk vinni.

2011. aug. 26. 12:49
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó mikor ezt megszokja másképp is fogja tűrni?

Elfelejtettem mondani csak a család tagjaira nem haragszik.

2011. aug. 26. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!